Bu Pozları Şeyma Görmesin! Acun Ilıcalı, Sevgilisi ve Kızı Melisa’yı “Aile Saadeti” Olarak Paylaştı

Aleyna

Haberler

4 Temmuz 2023

Bu Pozları Şeyma Görmesin! Acun Ilıcalı, Sevgilisi ve Kızı Melisa’yı “Aile Saadeti” Olarak Paylaştı

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı arasında sular durulmuyor! Çiftimiz her ne kadar ayrılmış olsa da Melisa için dönem dönem bir araya gelmek zorunda kalıyor. Tüm bunların yanında iki tarafın da sevgilisi veya eşi olması nedeniyle, ara ara kıskançlık iddiaları da duyabiliyoruz. Geçtiğimiz gün Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın doğum gününü “Duygularımı bugün kulağına söyledim, herkes duymasın. Doğum günün kutlu olsun, her günümüz böyle mutlu olsun” sözleriyle kutlamıştı. Bugün ise Melisa ve sevgilisini aynı karede “aile saadeti” tadında paylaştı. Aman bu pozları Şeyma görmesin!

Bu Aile Saadetini Şeyma Subaşı Görmesin!

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başladı. Çiftimizin 3 yıldır ilişkileri dolu dizgin ilerlerken, Şeyma Subaşı da Meedo eniştemiz ile Fas’ta dünyaevine girdi. Herkes kendi hayatına bakmış gibi gözükse de Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın ortak çocukları olduğu için her daim görüşmek zorundalar. Melisa’nın velayeti de Acun Ilıcalı’da olunca, Melisa genellikle babasının yanında Türkiye’de oluyor. Ancak geçtiğimiz yıl ortaya atılan bir iddiaya göre, Şeyma Subaşı kızı Melisa’nın Ayça Çağla Altunkaya ile yakınlaşmasından şikayetçiymiş! Hatta Şeyma ile ablası Kübra Açıl’ın küslük sebepleri arasında da Kübra Açıl’ın Ayça Çağla Altunkaya ile yakınlığı sebep gösteriliyordu.

blank

Tüm bu yaşananların ardından anladığımız kadarıyla; Acun Ilıcalı’nın, Melisa’nın Meedo ile, Şeyma Subaşı ise Ayça Çağla Altunkaya ile yakınlık kurmasını istemiyor ancak bugün paylaşılan pozlar pek de öyle göstermiyor. sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın doğum gününü “Duygularımı bugün kulağına söyledim, herkes duymasın. Doğum günün kutlu olsun, her günümüz böyle mutlu olsun” sözleriyle kutlamıştı. Bugün ise Melisa ve sevgilisini aynı karede “aile saadeti” tadında paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz