Alemin Kıralı “Ayben” Şimdilerde Dünyayı Geziyor! İşte Elvin Levinler’in Kıskandıran Hayatı…

Aleyna

ATV

17 Kasım 2020

Alemin Kıralı “Ayben” Şimdilerde Dünyayı Geziyor! İşte Elvin Levinler’in Kıskandıran Hayatı…

Elvin Levinler, şimdilerde Türkiye’deki en popüler sosyal medya fenomenlerinden biri haline geldi. Sempatik tavırları, hareketli yaşamı ve mükemmel evliliği ile dikkat çeken Levinler, komedi dizisindeki rollerinden dünyayı gezen bir fenomene dönüştü. İşte Elvin Levinler’in zaman içindeki değişimi ve şimdilerde herkesin imrenerek baktığı yaşam tarzı…

Elvin Levinler

Alemin Kıralı “Ayben” Zamanları

Elvin Levinler

Elvin, Alemin Kıralı dizisinde evin en büyük kızı olan Ayben karakterini canlandırıyordu. 23 yaşında ekran önüne çıkan Elvin, tabii o zamanlar henüz genç bir üniversite öğrencisiydi. Ayrıca Koç Üniversitesi’nde uluslararası ilişkiler bölümünden başarıyla mezun olan Levinler, burada oldukça zeki bir kadın olduğunu da bize kanıtlıyor.

Baleden Yogaya Geçiş

Elvin Levinler

Elvin, aslında Özlem Güzel Dans ve Müzik Okulu’ndan eğitim almış ve diplomalı bir bale öğretmeni. Fiziği ve esnekliğiyle dikkat çeken Elvin’in kıvraklığının buna borçlu olduğunu düşünüyoruz. Şimdilerde yaptığı yoga hareketleri ve takipçilerine verdiği online yoga dersleriyle beğeni alan ve çok izlenilen Elvin’in, yogadan önce bale yapmış olması yeteneğinin nereden geldiğini kanıtlıyor.

Mutlu Bir Evlilik ve Birlikte Dünyayı Gezmek!

En son 2016 yılında İnadına Aşk dizisinde rol alan Elvin Levinler, oyunculukta aradığı aksiyonu bulamamış olacak ki sosyal medya fenomenlerinin ve Youtube kanallarının yeni yeni patlamaya başladığı o yıllarda yeni bir girişimde bulunarak dijital dünyaya giriş yapmıştı.

Elvin Levinler

2016 yılında mimar eşi Bülent Kocamanoğlu ile evlenen ve influencer olma yolunda ilerleyen Elvin’in hayatı işte tam o zamanlarda değişmeye başladı. Evlendikten sonra sık sık yurtdışı seyahatlerine çıkıyorladı. Elvin’in sağlıklı yaşam, fit olma tavsiyelerinin yanına bir de yurtdışı tatilleri eklenince takipçileri tarafından çılgınca ilgi görmeye başladı.

“Tek Bir Evde Yaşamak Yerine Bütün Oteller Evimiz”

Çift, İstanbul’daki evlerini kapatarak dünyayı gezmeye karar vermişti. “Tek bir evde yaşamak yerine bütün oteller bizim evimiz olmuştu” diyen Bülent ve Elvin çifti, uzun yıllar tamamen göçebe bir hayat sürdüler.

Tüm eşyalarını depoya kaldırdıktan sonra sadece sırt çantalarını alıp dünyayı gezmeye başlayan çiftin ise gezip gördüğü yerler listesinde neresi yok ki! Norveç’te kuzey ışıklarını izlemekten Hawaii’nin masmavi sularında dalış yapmaya kadar tüm maceraları birlikte yaşıyorlar.

Çift, aynı zamanda kamp yapmayı, doğayla baş başa kalmayı ve adrenalin dolu maceralar yaşamayı da çok seviyor. Tıpkı Hawaii’de bulunan ve dünyanın en zor tırmanış mekanlarından biri olan bu yerde “Stairway to Heaven” yani “Cennet’e Merdiven” tırmanışı yapmak gibi…

Elvin Levinler, sadece gezdiği yerleri paylaşmakla kalmıyor. Kendisi aynı zamanda takipçilerinin çok beğendiği bir güzellik ve stil ikonu. Gittiği her yere uyum sağladığı giyim tarzıyla da büyük beğeni toplayan Levinler, takipçilerine güzellik ve moda hakkında tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmiyor.

Kim Der Elvin 32 Yaşında Diye!

Elvin Levinler aslında tam 32 yaşında ama yaşını hiç göstermiyor. Biz de yaşını bilmesek en fazla 25 yaşında derdik doğrusu. Güzel fenomen, çalışmasının ve azminin mükafatını güzel bir evlilik, hareketli bir yaşam tarzı ve Instagram’da 1 milyonu aşkın takipçi ile almış gözüküyor. Şimdilerde pandemi dolayısıyla yurt dışına çıkamayan çift, bu sefer de yurt içini fethetmeye kararlı gibi görünüyor. Ayrıca özellikle pandemi zamanında İstanbul’da yaşamaktan bıkmış olacaklar ki bu sefer de Datça’da yaşamaya karar vermişler.

Elvin Levinler’in bu hepimizi kıskandıran hayatı, umuyoruz ki herkese ilham kaynağı olmuştur. Biz de buradan sevgili Elvin’e eşiyle beraber yaşayacağı daha nice bol gezmeli, mutlu ve kahkahalı yıllar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz