Demet Akalın Sinan Akçıl’ın Çocuk İşine de El Attı! “Geç kalıyorsun bizden söylemesi”

Aleyna

Haberler

17 Kasım 2020

Demet Akalın Sinan Akçıl’ın Çocuk İşine de El Attı! “Geç kalıyorsun bizden söylemesi”

Fatih Ürek’ten Selin Ciğerci’ye kadar neredeyse tüm yakın arkadaşlarıyla tartışan ve görüşmeyen Demet Akalın’ın, Sinan Akçıl’la olan arkadaşlığı ise arada sorunlar yaşansa da devam ediyor. Hatta ünlü şarkıcı, arkadaşının İzmir depreminde gündem olan minik Ayda ile paylaştığı fotoğrafa belki de biraz haddini aşan bir yorum yaptı.

Arkadaşlıkları Uzun Süre Öncesine Dayanıyor

Demet Akalın ve Sinan Akçıl

Demet Akalın ve Sinan Akçıl’ın arkadaşlıkları ilginç bir şekilde uzun yıllardır sürüyor. “İlginç bir şekilde” diyoruz çünkü Demet Akalın sık sık yakın arkadaşlarıyla yaptığı kavgalar nedeniyle gündem oluyor. Fatih Ürek’le yaşadığı beddua kavgası, Selin Ciğerci ile sponsor tartışması derken adı “geçimsiz” olarak anılmaya başlayan ünlü şarkıcının Sinan Akçıl’la da tartışmaları bulunuyor ancak bu tartışmalar henüz arkadaşlıklarını bitirmiş değil.

“Onu Engelledim” ve “Takipçi Satın Alıyor” İddiaları İkiliyi Küstürmüştü

Sinan Akçıl ve Demet Akalın

Sinan Akçıl, Hande Yener’le barıştıktan sonra Demet Akalın’ı karşısına almış ve kendisiyle ilgili “Demet Akalın bana ulaşamıyor çünkü onu engelledim.” demişti. Bunun üzerine Demet Akalın da Sinan Akçıl’ın takipçi satın aldığı iddiasında bulunmuştu. Ancak yaşanan tüm bu olaylara rağmen ikilinin arkadaşlığı bir süre sonra kaldığı yerden devam etmeye başlamıştı.

“Vazgeçilmezim” Gibi Birlikte Seslendirdikleri Şarkılar da Var

Demet Akalın ve Sinan Akçıl Polis Marşını Seslendirdi

Sadece arkadaşlıkları amacıyla değil, aynı zamanda iş birlikleri için de bir araya gelen ikilinin beraber seslendirdikleri en ünlü şarkıları “Vazgeçilmezim”. Bir de geçmişte polis marşı için de farklı isimlerle birlikte kamera karşısına geçmişlerdi.

Demet Akalın’dan Sinan Akçıl’a Dikkat Çekici Yorum

İkilinin arkadaşlıkları sosyal medyada da devam ediyor. En son Demet Akalın, Sinan Akçıl’ın İzmir depreminde gündem olan Ayda ile birlikte paylaştığı fotoğrafa “Ne de yakışmış ama, geç kalıyorsun bizden söylemesi” yorumunu yaptı. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce de Demet Akalın çoğu zaman üstüne vazife olmayan konular hakkında yorum yapıyor mu?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz