Berfu Yenenler “Bu Bir Tuvalet Hikayesidir” Notuyla Paylaştı! Eser Yenenler’i Yıllarca Bekledi…

Aleyna

Haberler

17 Kasım 2020

Berfu Yenenler “Bu Bir Tuvalet Hikayesidir” Notuyla Paylaştı! Eser Yenenler’i Yıllarca Bekledi…

Berfu Yenenler sosyal medyadaki eğlenceli paylaşımlarına devam ediyor. Bu kez eşi Eser Yenenler’in “tuvalet” sevdasını paylaşan Berfu Yenenler takipçilerini çok güldürdü.

Berfu Yenenler ve Eser Yenenler

Berfu Yenenler, yüz binlerce takipçisi olan YouTube kanalı ve 500 bin takipçiyi geçen Instagram hesabı üzerinden eğlenceli paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Pandemi döneminde neredeyse evden dışarı adım atmayan Berfu ve Eser Yenenler çok takdir topladı. Bu dönemde evlerini de adeta bir stüdyoya çeviren çift çektikleri eğlenceli ev videoları ile epey takipçi kazandı.

“Hasretinle yandı gönlüm”

Berfu Yenenler bu kez her evli çiftin yaşadığı “tuvalet krizini” mercek altına alan komik bir video çekti. Eşi Eser Yenenler’in tuvalete girip saatlerce çıkmamasından şikayetçi olduğunu esprili bir dille anlatan Berfu Yenenler’e “Bizim hayatımızı anlatıyorsun” yorumları yağdı. İşte Berfu Yenenler’in eşi Eser Yenenler’i yıllarca beklediği anlar:

Bu bir WC hikayesidir” adıyla Eser Yenenler’in tuvaletten çıkmasını yıllarca beklediğini ima eden Berfu Yenenler’in videosu anında on binlerce beğeni aldı. “Hasretinle Yandı Gönlüm” türküsünü kullandığı videoda Berfu Yenenler’in girdiği kılıklar herkesi kahkaha krizine soktu. Komik tarzı ve sarkastik esprileriyle kısa sürede kendini herkese sevdiren Berfu Yenenler’in çekeceği yeni videolar çok merak ediliyor.

İkinci Çocuklarını Bekliyorlar

blank

Berfu Yenenler ve Eser Yenenler çifti ilk oğulları Kuzey’in birinci yaş gününde mutlu bir haber daha aldı. Berfu Yenenler ikinci çocuğuna hamile olduğunu öğrendi! Bir erkek bebek daha bekleyen çift, Eser Yenenler’in Covid-19 olması nedeniyle bir süre ayrı kalsa da zorunlu karantina süresinden sonra tekrar bir araya geldi. Çift, Eser Yenenler’in zayıflama çabalarından ikinci bebekleriyle ilgili detaylara kadar her şeyi anlattıkları ev videoları çekmeye devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz