“Alev Alev” Performansıyla Gündeme Oturan Hazar Ergüçlü: “Kendimi Güvende Hissetmiyorum”

Aleyna

Haberler

14 Kasım 2020

“Alev Alev” Performansıyla Gündeme Oturan Hazar Ergüçlü: “Kendimi Güvende Hissetmiyorum”

Alev Alev dizisi, geçtiğimiz günlerde ilk bölümü yayınlandıktan sonra hayatımıza bomba gibi düştü. Her karakterin ayrı bir hikayesi var ve ayrı ayrı her karakterde insanı çok etkileyen bir dizi. Fransız bir diziden uyarlama olan “Alev Alev”, yayınlandığı gün olan perşembe akşamı birçok güçlü rakibine rağmen reyting sıralamasına güzel bir giriş yaptı bile.

hazar ergüçlü

Dizinin Can Alıcı Noktalarından Biri: “Çiçek”

Dizinin en önemli kadın karakterlerden biri olan Çiçek’i ise bildiğiniz gibi Hazar Ergüçlü oynuyor. Çiçek için ünlü oyuncuya her gün yaklaşık 5 saat makyaj yapılıyormuş. Oyunculuğuyla herkesin takdirini kazanan ve canlandırdığı karakterle yüreklerimizi burkan Hazar Ergüçlü’nün ise dizi hakkındaki yorumları çarpıcı.

hazar ergüçlü çiçek

“Senaryoyu Bir Solukta Bitirdim”

Hazar Ergüçlü’ye dizi teklifi ilk geldiği anda düşüncelerinin neler olduğu sorulduğunda çok heyecanlandığını ve dizinin senaryosunu bir çırpıda okuduğunu söylüyor. Senaryoyu sevmenin ve heyecan duymanın artık oyuncular için çok aranan ve özel bir şey olduğunu söyleyen Ergüçlü, Alev Alev dizisinde rol aldığı için oldukça mutlu.

hazar ergüçlü

Dizide Kadın Karakterlerin Gücünü İzliyoruz

Dizide rol alan diğer kadın başrol oyuncular; Demet Evgar ve Dilan Deniz Çiçek. Kadınların yaşadığı zorlukları, şiddeti ve hayata karşı verdikleri mücadeleyi izleyeceğimiz dizide içimiz bir nebze olsun rahatlar belki. Ne de olsa televizyon dizilerinde güçlü ve mücadele eden kadın karakterler görmeyi hepimiz epey özledik.

hazar ergüçlü

“Kendimi Güvende Hissetmiyorum”

Dizide yer alan kadın karakterlerin maruz kaldığı şiddete ve baskıya karşı konuşan Hazar Ergüçlü, belki de ilk defa içini açarak itiraflarda bulunuyor. Gece dışarı çıkarken kıyafetine dahi sansür uyguladığını, kendisine bakılmasından çok rahatsızlık duyduğunu ve zaman zaman kendisini güvende hissetmediğini söyleyen Hazar Ergüçlü, tek başına çıktığında çok huzursuz oluyormuş.

hazar ergüçlü

“Bazen Rol Yaptığım Zamanlar Oluyor”

Ünlü olmasının hiç bir şey fark ettirmediğini ve kadınlara karşı yapılan baskıyı kendisinin de sonuna kadar hissettiğini söyleyen Hazar Ergüçlü, çoğu zaman gece sokakta tek başına gezerken kulaklığını takıp müzik dinliyor ya da telefonla konuşuyormuş gibi yapıyormuş. Başka bir kadına uygulanan şiddetin de psikolojisini çok bozduğunu ve dengesini anında kaybettiğini söyleyen Ergüçlü, bu konuda paranoyak davranışlar sergilemeye ve tedirgin olmaya başladığını söylüyor.

hazar ergüçlü

Sevgilisi Onur Ünlü’ye Tepki Yağmıştı!

Hazar Ergüçlü, neredeyse iki senedir yönetmen Onur Ünlü ile birlikte. Aralarındaki 19 yaş fark bulunan çift, çoğu zaman tepkilerin ve eleştirilerin odağında oldu. Özellikle geçtiğimiz yıllarda Onur Ünlü’nün yaptığı bir sosyal medya paylaşımı gündem olmuş, videoda Hazar’a karşı olan davranışları büyük tepki görmüştü. Hazar’ın sanki baskı altındaki gibi duran halleri takipçilerin gözünden kaçmamıştı.

onur ünlü hazar ergüçlü

Geçtiğimiz Günlerde İhanet İddiası Bomba Gibi Düştü

Onur Ünlü, geçtiğimiz günlerde Cihangir’de yabancı bir kadınla sarmaş dolaş yakalanmış ve Hazar’ı aldatıp aldatmadığı konusu epey merak uyandırmıştı. Oldukça samimi oldukları anlaşılan ikilinin görüntüleri, acaba bir ihanetin kanıtları olabilir mi diye epey düşünüldü açıkçası. Hazar Ergüçlü ise birkaç gün önce ilk ve son kez iddialar hakkında konuştu.

onur ünlü hazar ergüçlü

“Bana Göre Yanlış Bir Şey Yok”

Gazetecilere ilk defa konuşan Hazar Ergüçlü, tepkili bir yanıt vermişti. Görüntüleri izlediğini, yanlış bir şey bulmadığını Onur’un ise Cihangir’in ortasında aldatacak kadar aptal olmadığını söyledi. “Eğer öyleyse o zaman ben kendimden şüpheliyim” diyerek ekledi.

blank

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü ilişkisi birçok kişi tarafından hiçbir zaman uygun görülmedi ve onay almadı. Hazar ise Onur Ünlü’den her gün yeni bir şeyler öğrendiğini ve kendisine çok değer verdiğini söylüyor. Eğer ihanet söylentileri doğruysa ve Hazar bu durumu sineye çektiyse söyleyecek pek bir şey bulamıyoruz. Tabii ki bunların sadece bir iddiadan ibaret olma durumu da var. Eğer durum sadece bir söylentiyse, çiftimizi yaş farkına aldırmadan ilişkilerinin arkasında durdukları ve kimseye aldırmadıkları için tebrik ediyor, mutluluklarının devamını diliyoruz!

Siz Hazar Ergüçlü’nün “Alev Alev” dizisindeki performansı ve son zamanlarda Onur Ünlü ilişkisi ile ilgili yaşadığı olaylar hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Benzer Haberler

Damla Oyar 14 Kasım 2020

Hazar Ergüçlü’nün oyunculuğuna lafım yok, makyajı da süper kim yapıyorsa elleri dert görmesin çok esaslı bir proje…

GhostPasha 14 Kasım 2020

Valla kimse kimsenin evliliğine birlikte olduklarına karışamaz millete ne ki de aralarında ki yaş farkına karışıyorlar ben anlamıyorum işsiz misiniz kardeşim
ayrıca Alev Alev dizisinde çok iyi çok güzel bir performans sergiliyor hakkını vermek lazım buradan ben Hazar Ergüçlü’ye saygılarımı sunuyorum 🙏

Asparagas 15 Kasım 2020

Valla ben aralarındaki uyumu hiç beğenmiyorum bence tuhaf bi durum var gibi hiçde yakışmıyorlar kocaman Adam küçücük kız çok saçma

Yorum Yaz