Aleyna Tilki Dünyaya Açılırken Destek İstedi Ancak İsyanını Dile Getirmeyi Unutmadı: “Kalpleri Kararmış…”

Aleyna

Haberler

23 Şubat 2021

Aleyna Tilki Dünyaya Açılırken Destek İstedi Ancak İsyanını Dile Getirmeyi Unutmadı: “Kalpleri Kararmış…”

Yıllardır sansasyonlarıyla hayatımızdan eksik olan güzel şarkıcı Aleyna Tilki, dün akşam Instagram hesabında yaptığı paylaşımla hepimizi şaşırttı! Şaşırttı diyorum çünkü normalde ultra plus “felsefi” paylaşımlarla kafamızı allak bullak eden Aleyna Tilki, bu defa yeni şarkısı için bizden, yani sosyal medyadan destek istedi!

Aleyna Tilki

Bildiğiniz gibi Yıldız Tilbe ve Aleyna Tilki özellikle de Twitter’daki tweetleriyle sık sık gündem oluyor. Genelde kimsenin anlamlandıramadığı cümleler kuran güzel şarkıcı, her defasından kendisinin “çok zeki” olduğunu iddia ediyor. Aleyna Tilki’nin bu paylaşımları belki de gündemde kalmak ve PR içindir. O kadarını bilemiyoruz tabii. Ancak dün gece Instagram hesabından paylaştığı açıklama, hepimizi şaşırttı!

Aleyna Tilki

İngilizce Şarkısı Geliyor!

Aleyna Tilki’yi ilk popüler olduğu zamanlardan takip edenler bilir, güzel şarkıcının hedefi her zaman “Dünya Starı” olmaktı ve bunu da her defasında basın mensuplarıyla paylaşıyordu. Ancak o zamanlar henüz daha 17 yaşında olan Aleyna Tilki, eğitim almak için Amerika’ya gitmişti. Oradan geri döndüğünde ise Aleyna Tilki’nin biraz daha oturaklı biri haline geldiğini görmüştük.

Amerika’dan döndükten sonra yeni şarkı çalışmalarına ve Exxen’de yayınlanan “Bu Benim Masalım” isimli diziye başlayan güzel şarkıcının önceki günlerde yeni şarkısının teaserı çıktı! Ancak Aleyna Tilki’nin yeni şarkısı İngilizce’ydi. Güzel şarkıcının bu hamlesi herkesi şaşırtmış olsa da; Aleyna Tilki gözünü gerçekten de “Dünya Starı” olmaya dikmiş sanırım!

Instagram’dan Destek İstedi!

Aleyna Tilki’nin İngilizce şarkısının teaserı kısa zamanda sosyal medyada yayılmaya başladı. Bu teaserdan sonra ise Instagram hesabından bir açıklama yayınlayan Aleyna Tilki; sevenlerinden destek istedi ve dünyaya açılmaya hazırlandığını söyledi.

Aleyna Tilki açıklama

Tabii bunu söylerken bizlere sitemini dile getirmeyi de ihmal etmedi: “Karşınıza çok küçük yaşta çıktım. Ne kadar çalıştığımı aslında hepiniz biliyorsunuz ve bu sefer, küçük yaşıma rağmen yapayalnız kalışıma, tüm çocukluğumu işime feda etmeme değdi! Artık 26 Şubat’ta ülkemi dünyada temsil etmek adına çok büyük bir adım atıyorum. Attığım tek adım bile her yerde haber olurken bugün, dünyada çıkacak olan şarkımı desteklemediniz. Oysaki ben size bazen küssem de sizi gerçekten sevdim ve soğuk havada da, zor zamanlarımda da elimden geldiğince her zaman size kalpten vakit ayırdım. Her işe derin bir saygım olduğu gibi, size de çok saygı duydum. Sizin de beni ne kadar çok sevdiğinizi, bana ne kadar çok inandığınızı biliyorum. Bırakın kalpleri kararmış o insanları dinlemeyi. Bugün beni desteklemek artık sadece kendi kalbinizle karar vereceğiniz bir şey olsun! İyi geceler”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz