Hacı Sabancı’nın Nişanlısı Nazlı Kayı Influencer Oldu: Ünlü Bir Şampuan Markasının Dijital Marka Yüzü Seçildi!

Aleyna

Haberler

23 Şubat 2021

Hacı Sabancı’nın Nişanlısı Nazlı Kayı Influencer Oldu: Ünlü Bir Şampuan Markasının Dijital Marka Yüzü Seçildi!

Türkiye’nin en varlıklı ailelerinden olan ve cemiyet hayatının gözdelerinden Sabancı ailesinin yeni jenerasyon üyeleri her adımı ile magazin gündemini meşgul ediyor. Geçtiğimiz aylarda nişanlanan Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’nın nişan fotoğraflarını görene kadar epeyce beklemek zorunda kalmıştık.

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’nın nişan töreni magazin camiası tarafından oldukça merakla takip edildi. Ancak nişana dair birkaç fotoğraf haricinde hiçbir şey göremedik. Tek bildiğimiz şey Sabancı ailesinin; kız isteme töreni için Bursa’ya Nazlı Kayı’nın ailesini ziyaret ettiğiydi! Umarız ki düğün sırasında bool bol fotoğraf ve video görürürüz.

Sabancı ailesi sadece zenginlikleriyle boy göstermiyor; sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyorlar. Mesela Arzu Sabancı, hergün tespih gibi storyler dizmeyi ihmal etmiyor. Aynı zamanda Arzu Sabancı ara sıra ünlü markalarla işbirlikleri yaparak kişisel markasını güçlendiriyor. Örneğin son olarak Koton markasıyla “Arzu Sabancı” koleksiyonunu oluşturdular.

Nazlı Kayı Hair Biology’nin Dijital Marka Yüzü Oldu!

Tabii Arzu Sabancı’nın müstakbel gelini Nazlı Kayı da kayınvalidesinin izinden gidiyor. Sosyetik güzel bugün yaptığı Instagram paylaşımıyla, ünlü şampuan markası Pantene’in iştirak firmalarından olan Hair Biology’nin dijital marka yüzü olduğunu duyurdu!

Nazlı Kayı, Hacı Sabancı’yla ilişkisine başladığından beri magazin gündeminin odağında olan bir isim. Hatta Instagram’ı da aktif olarak kullanan Nazlı Kayı’nın hatrı sayılır bir takip sayısı var. Zaman zaman farklı markaların gönderdiği hediyeleri storylerinde paylaşan sosyetik güzel, bu defa işi daha da büyüterek Hair Biology’nin marka yüzü oldu. Yalnız şunu da söylemeden geçemeyeceğim; Nazlı’nın eline şampuanı Photoshopla mı koymuşlar? Aşırı yapay duruyor da.

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı

Bildiğiniz gibi pek çok marka artık televizyondaki marka yüzüyle, dijitaldeki marka yüzünü birbirinden ayırıyor. Televizyonda, genellikle dizi oyuncuları ya da ünlü şarkıcılar tercih edilirken; dijitalde, sosyal medyada insanları etkileyen “Influencerlar” tercih edilmeye başlandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz