Alişan’ın Eşi Buse Varol Aşka Geldi: Çocuklarının İsmini Koluna Kazıttı! Üçüncü Çocuk İçin Yer Bırakılmış

Aleyna

Haberler

23 Şubat 2021

Alişan’ın Eşi Buse Varol Aşka Geldi: Çocuklarının İsmini Koluna Kazıttı! Üçüncü Çocuk İçin Yer Bırakılmış

Alişan’ın eşi Buse Varol önceki haftalarda kızları Eliz’i sonunda kucağına aldı. İkinci kez anne olan Buse Varol, Eliz ve Burak’ın isimlerini koluna dövme olarak yaptırdı!

Buse Varol ve Alişan

Tektaş ailesi Eliz’in doğumuyla birlikte oldukça hareketli günler yaşıyor. Hem Eliz’e hem de yeni hayatlarına alışmaya çalışan Alişan ve Buse Varol, zorlansa da bizlere bunu hiç belli etmiyorlar. Özellikle Buse Varol’un yorgunluğu, paylaştığı storylerde görünse de; bir kere bile yakındığına şahit olmadık.

Buse Varol ve Alişan

Eliz’li Hayat Başladı!

Alişan ise Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’un Koronavirüs olmasıyla Star TV’de “Alişan ve Demet ile Sabah Sabah” programını bir süre tek başına sunmak zorunda kaldı. Eliz’in doğumundan sonra programı da sırtlanmaya başlayan Alişan, Demet Akalın’ın yokluğunu çok iyi idare etti! Sonuçta Alişan, uzun yıllar gündüz kuşağında yakın arkadaşı Çağla Şikel’le program sunmuş tecrübeli bir sunucu.

Buse Varol ve Alişan

Alişan ve Buse Varol her ne kadar yorucu olsa da yeni hayatlarını çok seviyorlar. Yeni doğan kızları Eliz’le birlikte fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmeyen çiftimiz, önceki gün Eliz’in ilk banyo deneyiminden sonra takipçileriyle yeni kareleri buluşturdu. Banyo sonrası Eliz’i cicili bicili giydiren Buse Varol, abi – kardeşin sevimli pozlarını bizlerle paylaştı. Detaylar için:

Buse Varol’dan Yeni Dövmeler!

Buse Varol

Instagram’ı aktif olarak kullanan Tektaş çiftimiz, bildiğiniz gibi ünlüler camiasındaki en şeffaf çiftlerden biri. Hatta belki de en şeffafları diyebiliriz! Attıkları her adımı Instagram’da paylaşmayı pek seviyorlar. Hatta geçtiğimiz haftalarda kurşun döktürdüğü anları Instagram hesabında paylaşan Alişan “Gözü olanın gözü çıksın!” açıklamasıyla ailesinin üzerinde “Nazar” olduğunu iddia etmişti. Bu arada detaylar için:

Buse Varol dövmeleri

Bugün ise Buse Varol, çocuklarının ismini koluna dövme yaptırıp Instagram hesabında “Yeni dövmelerim” diyerek paylaştı. Buse Varol’un ilk çocuğu Burak doğduğu zaman koluna oğlunun adını kazıtan güzel oyuncu, Eliz’in doğumuyla birlikte dövmesine “Eliz” ismini de ekletti.

Benzer Haberler

Uykusuz anne 24 Şubat 2021

Anne olmak kolay değil Rabbim bütün evlatlari anne babasına bağışlasın bizlere
acılarını göstermesin İnşallah

Yorum Yaz