Aleyna Tilki ve Acun Ilıcalı’nın Yapacağı Projenin Detayları Belli Oldu! Cemal Can İsmi Dikkat Çekti…

Aleyna

Haberler

3 Kasım 2020

Aleyna Tilki ve Acun Ilıcalı’nın Yapacağı Projenin Detayları Belli Oldu! Cemal Can İsmi Dikkat Çekti…

Acun Ilıcalı’nın 2021 yılında açacağı EXXEN adındaki dijital platformun en büyük sürprizlerinden birisi de Aleyna Tilki’ydi. Herkesi heyecanlandıran bu sürpriz programın detayları nihayet belli oldu.

Aleyna Tilki

Acun Ilıcalı, TV8’i yarışma programları ve sezonun en hit dizileriyle arşa çıkardı. Başarılı ismin gözü artık dijital projelerde! 2021’in başında yayın hayatına başlayacak olan EXXEN’de eski dizilerin yeni sezonları, Acun Ilıcalı’nın markası haline gelmiş yarışmalar, talk showlar ve birbirinden iddialı yeni diziler olacak. Ilıcalı, duayen oyuncu Haluk Bilginer’den yıllar sonra setlere dönmeye ikna ettiği Özgü Namal’a kadar şampiyon isimleri platforma topladı. Ancak asıl bombası bambaşka!

Aleyna Tilki Ne Yapacak?

Aleyna Tilki, Cemal Can, Acun Ilıcalı

Aleyna Tilki ve Acun Ilıcalı, 2020’nin başlarından beri sık sık birlikte görüntüleniyor. İş görüşmesi olduğu aşikar olan bu buluşmaların altında yatan neden nihayet ortaya çıktı! Son dönemin en popüler şarkıcısı ve ününü de Acun Ilıcalı’nın Yetenek Sizsiniz programına borçlu olan Aleyna Tilki, EXXEN kadrosuna katıldı. Üstelik partneri de Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven olacak!

Türkiye’de Daha Önce Hiç Yapılmadı!

Aleyna Tilki e Cemal Can Canseven

Aleyna Tilki ve Cemal Can’ı buluşturan proje bir müzikal. Çok yoğun şekilde dans ve şan dersleri alan ikili, ses eğitimlerine de son sürat devam ediyor. Türkiye’de daha önce hiç denenmeyen dijital müzikal projesinin konsepti hala sır gibi saklanıyor. Tüm ekibin büyük gayretle çalıştığı müzikalin yeni yıla yetişip yetişmeyeceği merakla bekleniyor.

Herkesin Merak Ettiği Soru!

EXXEN

Acun Ilıcalı’nın iddialı dijital platformunun tutunup tutunamayacağı da ayrı bir merak konusu. Netflix dışındaki uluslararası dijital platformların da artmaya başladığı Türkiye’de, yıllardır ekranlarda gördüğümüz isimler EXXEN’e izleyici çeker mi? Herkes bu sorunun yanıtını merak ediyor. Ancak Acun Ilıcalı markasının bu işin de er geç üstesinden geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz