Bergüzar Korel Ayda Kurtulunca Gözyaşlarına Boğuldu…. “Gerçek bir mucize!”

Aleyna

Haberler

3 Kasım 2020

Bergüzar Korel Ayda Kurtulunca Gözyaşlarına Boğuldu…. “Gerçek bir mucize!”

Bergüzar Korel gözyaşlarına hakim olamadı. Depremden 91 saat sonra enkaz altından sağ kurtarılan Ayda bebeği gören Korel, mutluluğunu böyle paylaştı.

Bergüzar Korel

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, İzmir’de meydana gelen depremi en yakından takip eden isimlerden biri. Bergüzar Korel, deprem gününden beri her türlü yardım ve bağış kampanyasını sosyal medyadan paylaşıyor. Sosyal sorunlara duyarlılığıyla bilinen Korel, günlerdir takip ettiği depremde yaşanan bir mucizenin ardından gözyaşlarını tutamadı.

Gerçek Bir Mucize!

Ayda bebek

İzmir depreminin üstünden günler geçti ancak hala enkaz kaldırma ve arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Depremden tam 65 saat sonra enkaz altından sağ olarak çıkarılan 3 yaşındaki Elif Perinçek bir mucizeyi gerçekleştirdi. Bugün bir mucize daha oldu! Dört yaşındaki Ayda bebek, Rıza Bey Apartmanı enkazından sağ kurtuldu. Hem de tam 91 saat sonra!

Gözyaşları Sel Oldu!

Bergüzar Korel, bu görüntüleri izlerken gözyaşlarına hakim olamadı. Ayda bebeğin enkaz altından çıkarılma görüntülerini Instagram’da paylaşan Korel, “Dua edin kurtulsun” diyerek takipçilerini tek yürek olmaya çağırdı.

91 saat sonra enkazdan gülümseyerek çıkan Ayda bebeğin hepimize umut olduğunu söyleyen Korel, arama kurtarma ekibine de teşekkür etti. “Ayağınıza taş değmesin” diyen Korel, Ayda bebeğin annesinin hayatını kaybetmesiyle bu kez üzüntüden ağladı.

Umarız, hepimize gerçek bir mucizeyi yaşatan Ayda bebek sağlığına kavuşur ve enkaz altından sağ çıkan kahramanları görmeye devam ederiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz