Hadise #MakyajsızPazartesi Challenge’larına Devam Ediyor! Hadise’nin Yeni Kurbanları: Ezgi Mola, Şükran Ovalı!

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Hadise #MakyajsızPazartesi Challenge’larına Devam Ediyor! Hadise’nin Yeni Kurbanları: Ezgi Mola, Şükran Ovalı!

Ünlü şarkıcı Hadise, #MakyajsızPazartesi challengelarına devam ediyor! Reklam yüzü olduğu kolajen markasıyla beraber hazırladıkları bu challengelarda hem Hadise’nin hem de markanın amacı; kadınların makyajsız da güzel olduklarını ve makyaja ihtiyaç duymadıklarını tüm dünyaya haykırmak!

Hadise

#MakyajsızPazartesi Challenge’ı

Şimdi doğruya doğru, Hadise bu markayla işbirliği yapmadan önce de belirli aralıklarla Instagram hesabından az makyajlı ya da sıfır makyajlı fotoğraflar paylaşıyordu. Bu yüzden ünlü – marka eşleşmesi gerçekten başarılı yapılmış!

Ancak #MakyajsızPazartesi konu etiketiyle paylaştığı video sayesinde; Instagram’da akım yaratmayı hedefleyen Hadise, diğer ünlü arkadaşlarını da bu akıma davet etmeye çalışıyor. Geçtiğimiz hafta başlatılan bu akımın ilk üyesi Seda Bakan’dı. Hadise’nin challengeına cevap veren Seda Bakan, Instagram hesabında makyajsız bir fotoğrafını paylaştı.

Seda Bakan

Ezgi Mola, Şükran Ovalı, Tülin Şahin ve Derya Açıkgöz’e Davet!

Bu hafta da MakyajsızPazartesi challengeına devam eden Hadise, Instagram hesabından yeni bir makyajsız video paylaştı. Yalnız sanki Hadise, bu haftaki videoda geçtiğimiz haftaki videoya göre daha makyajsız gibi duruyor. Önceki hafta paylaştığı videoda yüzünde hafif bir kapatıcı olduğunu düşünüyoruz. Belki de gerçekten sıfır makyaj haline bizi alıştırmaya çalışıyordur güzel şarkıcı.

Paylaştığı videoda ise yakın arkadaşı ve kardeşine meydan okumayı ihmal etmedi. Hadise’nin meydan okuduğu kişiler; Tülin Şahin, Masumlar Apartmanı’nın yıldızı Ezgi Mola, Caner Erkin’in eşi Şükran Ovalı ve kardeşi Derya Açıkgöz’dü! Şu ana kadar Tülin Şahin’den ya da Ezgi Mola’dan bu meydan okumaya bir karşılık gelmese de; hem Şükran Ovalı hem de Hadise’nin kardeşi Derya Açıkgöz güzel şarkıcıya destek olmayı ve başkalarına meydan okumayı ihmal etmedi.

Şükran Ovalı

Şükran Ovalı yüzde yüz ev haliyle bir fotoğraf paylaşırken; ünlü oyuncular Hazal Kaya ve Songül Öden’e meydan okumayı ihmal etmedi. Fakat Songül Öden biraz challenge kurallarını çiğnedi!

Songül Öden
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz