Aleyna Tilki’nin “Konya” Çıkışından Sonra Söylemezsem Olmaz Programında Tansiyon Yükseldi: “Demogoji Yapmasın!”

Aleyna

Haberler

6 Mart 2021

Aleyna Tilki’nin “Konya” Çıkışından Sonra Söylemezsem Olmaz Programında Tansiyon Yükseldi: “Demogoji Yapmasın!”

Geçtiğimiz gün Söylemezsem Olmaz programında dünya starı aday adayı Aleyna Tilki’nin son açıklamaları çok konuşuldu! “Dünya starlarından tek farkım Konya’da doğmuş olmam” diyen Aleyna Tilki’ye, programın sivri dilli yorumcusu Arto’dan eleştiri bombardımanı geldi.

Kerimcan Durmaz VS Aleyna Tilki

Bildiğiniz gibi önceki haftalarda Aleyna Tilki’nin ilk İngilizce şarkısı “Retrograde” yayınlandı. Güzel şarkıcı, yeni şarkısı yayınlanmadan önce basının ve sosyal medyanın kendisine istediği desteği vermediğini söylemiş ve Instagram hesabından yayınladığı bir açıklama ile isyan bayrağını çekmişti.

Aleyna Tilki

“Retrograde” şarkısı yayınlandıktan sonra ise yeni bir polemik ortaya atıldı. Aleyna Tilki’yle beraber ünlü fenomen Kerimcan Durmaz da aynı gün “Peşimde” şarkısıyla sevenlerinin karşısına çıktı. Hal böyle boyunca sosyal medyada Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki’nin şarkıları karşılaştırılmaya başlandı.

Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki

Birçok sosyal medya kullanıcısı Kerimcan Durmaz’ın şarkısını ve özellikle de klibini, Aleyna Tilki’nin şarkısından daha fazla beğeniler. İki şarkı YouTube’a aynı gün yüklenmiş olmasına rağmen, ilk günden YouTube Trendler’de Kerimcan Durmaz’ın şarkısı zirveye oturarak farkını gösterdi!

Arto’dan Aleyna Tilki’ye Ağır Sözler!

Sosyal medyada Aleyna Tilki ve Kerimcan Durmaz karşılaştırılmaya devam ederken; güzel şarkıcı bir röportajında şarkısının çıkış tarihini astroloğunun tavsiyesi üzerine 27 Şubat’ta yayınlandığını söyledi. Ayrıca röportajın devamında herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu; “Dünya starlarından tek farkım Konya’da doğmuş olmam!”

Ancak Aleyna Tilki’nin bu açıklaması Söylemezsem Olmaz masasında çok eleştiri aldı. Özellikle de programın sivri dilli yorumcusu Arto açtı ağzını yumdu gözünü; “Ya demogoji yapmayı bıraksın. Gitsin Allah aşkına! Konya’dan bir tek dünyanın adamı çıkmıştır. O da Mevlana!” Tabii Seren Serengil, Arto’nun sözünü keserek “Tek değil ya, Konyalı Şerife de yok mu?” diyerek ortalığı biraz yumuşatıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz