Acaba Ünlü Sanatçı Eski Sevgilisi Zehra Yılmaz’ı Unutamadı mı? İşte Cem Belevi’nin Duygusal Mesajı

Aleyna

Haberler

6 Mart 2021

Acaba Ünlü Sanatçı Eski Sevgilisi Zehra Yılmaz’ı Unutamadı mı? İşte Cem Belevi’nin Duygusal Mesajı

Cem Belevi bugün yaptığı duygusal bir paylaşımla takipçilerini meraklandırdı. Acaba bu paylaşım yeni bir şarkının habercisi mi, yoksa genç sanatçının gönül yarası mı? İşte Cem Belevi’nin takipçileri tarafından merak edilen paylaşımı!

Kalp Kırılsa da Sever

Cem Belevi bugün kişisel Instagram hesabından yukarıdaki paylaşımı yaptı. Fotoğrafının altına “Kalp kırılsa da sever” yazıp bir de yanına siyah bir kalp koyunca bu durum takipçilerinin dikkatini çekti. Acaba genç sanatçının yeni bir şarkısı olabilir mi diye düşünen takipçilerin yanı sıra, bu mesaj Zehra’ya bir gönderme mi diyenler de oldu.

Evlenecekken Ayrılan Çift

Genç şarkıcı Cem Belevi bir süredir oyuncu Zehra Yılmaz ile ilişki yaşıyordu. Hatta Zehra Yılmaz geçtiğimiz yıl yakışıklı sanatçıdan oldukça romantik bir evlenme teklifi almıştı. Teknede sevgilisinin doğum gününü kutlayan Cem Belevi karaya çıktıklarında da romantik bir evlilik teklifi yapmıştı. Mumlarla ve kalplerle süslenen sahilde “Seni ömrümün sonuna kadar seveceğim. Benimle evlenir misin?” diye soran Belevi’ye Zehra Yılmaz’ın cevabı evet olmuştu.

İlişkiyi Gözden Geçireceklerdi, Ayrıldılar

blank

Evlilik teklifinden kısa bir süre sonra ise ünlü çiftimiz ilişkilerini gözden geçirmeye karar verdiklerini duyurdular. Tabii bu karar birçok takipçi için ayrılık anlamında bir karardı. Ki çiftin birbirlerini sosyal medya hesaplarından silmeleri de uzun sürmedi.

Yoksa Cem Belevi Hala…

blank

Bugünse Cem Belevi’nin “Kalp kırılsa da sever” mesajı sevenlerinin aklına doğruca Zehra Yılmaz’ı getirdi. Birçok kişi bu mesajı yoksa Cem Belevi hala Zehra Yılmaz’ı seviyor mu? seklinde yorumladı. Oysa ki birbirlerini sosyal medyadan silmelerinin hemen ardından Instagram hesabından gülücükler saçan Zehra Yılmaz’ın Cem Belevi’yi ne çabuk unuttuğu şeklinde yorumlanmıştı. Ama kim bilir, belki de yakışıklı sanatçı yaşadığı bu duygusal dönemin ardından başarılı bir projenin müjdesini veriyordur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz