Konuşanlar’la Yıldızı Parlayan Hasan Can Kaya ve Sultan San’ın Romantik Birlikteliği İçinizi Isıtacak

Aleyna

Haberler

6 Mart 2021

Konuşanlar’la Yıldızı Parlayan Hasan Can Kaya ve Sultan San’ın Romantik Birlikteliği İçinizi Isıtacak

Konuşanlar’la hayatımıza giren Hasan Can Kaya, Konuşanlar’ın yönetmeni Sultan San ile dolu dizgin bir aşk yaşıyor. Birlikteliklerin ikinci yıllarını kutlayan ünlü çiftin birbirinden romantik fotoğrafları herkesin kalbine dokunuyor.

hasan can kaya-sultan san-konuşanlar

Önce Youtube’da başlayan sonra Exxen’e geçen ve platformun en sevilen programlarından biri olan Konuşanlar, tam gaz devam ediyor. Programın sunucu ünlü komedyen Hasan Can Kaya ise kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

“Tam İki Yıl”

Herkesi ekranlara kilitleyen Hasan Can, yaklaşık iki senedir yönetmen Sultan San ile aşk yaşıyor. Ünlü yönetmen Sultan San, Instagram’da iç ısıtan fotoğraflar paylaşarak ilişkilerinin ikinci yılını kutladı.

Sultan San’ın bu paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi. Yorumlara nazar boncuğu ve kalpler bırakan çiftin hayranları, aşıkların romantik paylaşımını güzel mesajlarla doldurdu.

Komedi Programlarının Vazgeçilmez Yönetmeni

Sultan San 1983 yılında dünyaya geldi. Genellikle komedi şovlarında yönetmenlik ve konuk oyunculuk yapan başarılı yönetmen, Konuşanlar’ın da yönetmen koltuğunda oturuyor.

hasan can kaya-sultan san-konuşanlar

Güldür Güldür Show, Güldüy Güldüy Çocuk Show, 5er Beşer, İnsanlar Alemi ve Can Dostlar’da yönetmenlik yapan Sultan, Şöhret dizisinin 1. ve 2. sezonunda yardımcı yönetmenlik yaptı.

Lisede Yaptığı Şakaların Sonu Gelmedi

16 Aralık 1989 İstanbul Güngören’de doğan Hasan Can, lisede yaptığı şakalar nedeniyle sürekli fırça yiyormuş. Yaptığı şakaların sonu gelmeyince tiyatroya yönelen komedyen, bir süre senaristlik yaptı.

hasan can kaya-sultan san-konuşanlar

Sektörde yaşadığı mobbing ve engellerden dolayı mesleğine ara veren Hasan Can, farklı işlere yöneldi. 1 Erkek 1 Kadın”da senaristlik yaparken komedyenliğe merak saran ünlü isim, dizi ekibinin de desteği ile Leman Kültür Beşiktaş’ta stand up gösterileri yapmaya başladı.

hasan can kaya-sultan san-konuşanlar

Kısa sürede izleyici sayısını artıran ve gelenleri kahkahaya boğan Hasan Can Kaya’nın hayranları büyüdü. Seyircilerden aldığı cesaretle yazarlığı bırakarak bu işe yönelen Hasan Can, Youtube’da Konuşanlar’a başladı.

hasan can kaya-sultan san-konuşanlar

Sultan San ve Hasan Can Kaya’nın ikinci yıldönümlerini kutluyor, çiftimize mutluluklar diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz