Algı Değiştirme Oyunları Denmişti! Hadise O Şok İddialara 12 Yıl Sonra Hiç Bilinmeyen Videolarla Yanıt Verdi

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2021

Algı Değiştirme Oyunları Denmişti! Hadise O Şok İddialara 12 Yıl Sonra Hiç Bilinmeyen Videolarla Yanıt Verdi

Eurovision 2021 heyecanı sebebiyle tekrar gündeme gelen Hadise büyük tartışmalara neden oldu. Çok tepki çeken sözlerinin ardından algı oyunu yapmakla suçlanan ünlü şarkıcıdan dikkat çeken bir paylaşım geldi.

hadise

Geçtiğimiz günlerde MNM Radyo programına konuk olan Hadise Peter Van de Veire’nin sorularını yanıtlamıştı. 12 sene önce Türkiye’yi temsil ettiği Eurovision yarışmasından bahseden Hadise, “Belçika adına Eurovision Şarkı Yarışması’na neden katılmayayım ki? Belçika için Eurovision’a gitmek istiyorum ama kimse bana teklif etmedi.” diye açıklama yapmıştı. Bu söylediklerinden sonra sosyal medyada çok tepki gören güzel şarkıcı, “Bizi birinci yaptın ya onları da yapardın iyi olurdu”, “Belçika istemiyor seni burada ünlü yaptılar seni maalesef” gibi yorumlar almıştı. Hatta Işın Karaca da “Aaa. Algı değiştirme oyunları… Bayılırım.” diyerek şaşırtan bir çıkış yapmıştı.

Hadise’den Tepkilere Yanıt Gecikmedi

hadise

Sosyal medyadan gelen bu tepkinin üzerine ünlü şarkıcı Instagram hikayesinde açıklama yaptı. Hadise, o paylaşımında radyo programının sunucusuyla arasında geçen diyalogu ayrıntılı bir şekilde paylaştı. 2009 yılında katıldığı Eurovision yarışmasıyla ilgili de konuşan güzel sanatçı “Kaybettiğime evet, çok üzüldüm ama dördüncü olmak çok gurur vericiydi. Bir yarışmaya herkes birinci olmak için katılır. Bende de o hırs vardı ama olmadı.” diyerek tepkilere açıklık getirdi.

12 Yıl Sonra Hiç Bilinmeyen Videolar Ortaya Çıktı

Dün akşam Eurovision 2021 heyecanı tüm dünyayı sardı. Birkaç gündür 12 sene önce katıldığı Eurovision yarışmasından dolayı gündeme düşen Hadise’den o tepkilere adeta cevap niteliğinde bir video geldi. 2009 yılında Dün Tek Tek şarkısıyla ülkemizi temsil eden ve dördüncü olan ünlü şarkıcı, o heyecanlı günlerde çekilmiş birkaç videoyu Instagram’da paylaştı. Bu seneki yarışmacılara da şans dileyen ünlü şarkıcı, herkesi o günlere götürdü.

“Eurovision sahnesinde Türkiye’yi temsil edeli tam 12 yıl oldu. O günlerden sakladığım bazı videoları sizinle paylaşmak istedim. Heyecanım, gururum, gençliğim ve stresten yüzümde çıkan yara… Duygularım hiç değişmiyor… #DümTekTek”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz