Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu İddiası! Masumiyet’in Ela ve İlker’i İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü Aşk Yaşıyor

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2021

Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu İddiası! Masumiyet’in Ela ve İlker’i İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü Aşk Yaşıyor

Masumiyet ile hepimizin kalbinde taht kuran ünlü oyuncu İlayda Alişan ile Serkay Tütüncü hakkında şok bir iddia atıldı. Dizi bitince birlikte tatile giden ünlü ikili aşk mı yaşıyor?

masumiyet-ilayda alişan-serkay tütüncü-deniz ışın

Fox Tv’nin sevilen dizisi Masumiyet, sezona oldukça iddialı bir şekilde başlamıştı. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile ilgi çeken fenomen dizi ne yazık ki kanlı reyting savaşlarından canlı çıkamadı. Hayranları ne kadar üzülse de final yapma kararı alan Masumiyet’in ekran yolculuğu kısa sürse de İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın gibi dizinin yıldızları kariyerinde altın çağı yaşadı. Sevilen üçlü şu sıralar Türkiye’nin en popüler isimleri.

Bir Dizi Aşkı Daha Gerçek mi Oldu?

masumiyet-ilayda alişan-serkay tütüncü-deniz ışın

Dizinin başından beri samimi tavırları ile dikkat çeken ve sık sık birlikte vakit geçiren İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü hakkında bomba gibi bir iddia geldi. Ennmagazinn adlı Instagram sayfasının haberine göre, geçen sene Şampiyon dizi çekimleri sırasında Halit Özgür Sarı ile aşk yaşayan İlayda Alişan dizi bittikten bir süre sonra Halit Özgür Sarı’dan ayrıldı. Güzel oyuncu, Halit Özgür Sarı ile tüm fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından sildi ve ünlü oyuncuyu takipten çıktı. Masumiyet dizisinde Serkay Tütüncü ile tanışan İlayda Alişan gönlünü Tütüncü’ye kaptırdı. Ünlü ikilinin aşk yaşadığı iddiaları ise gündeme bomba gibi düştü.

Dizi Biter Bitmez Tatile Çıktılar

masumiyet-ilayda alişan-serkay tütüncü-deniz ışın

Masumiyet dizisi ile büyük bir üne kavuşan İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın’ın arasından adeta su sızmıyor. Sahne arkasındaki eğlenceli görüntüleriyle sosyal medyanın kalbini kazanan genç yıldızlar, Masumiyet’in final bölümünden sonra beraber tatile gittiler. Aşk yaşadığı iddia edilen Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’a yakın arkadaşları Deniz Işın eşlik etti. Fenomen üçlü sık sık paylaşım yapıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz