Eurovision Kaosu Sonlanmıyor! Kemal Doğulu’nun O Şok Sözleri Demet Akalın’a mı?

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2021

Eurovision Kaosu Sonlanmıyor! Kemal Doğulu’nun O Şok Sözleri Demet Akalın’a mı?

Eurovision 2021 heyecanı hepimizi sarmışken Kemal Doğulu’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Kemal Doğulu, “Stüdyoda bile şarkı söyleyemiyor” dediği kişinin Demet Akalın olduğu iddia edildi.

demet akalın-kemal doğulu

Tüm dünyanın merakla beklediği Eurovision Şarkı Yarışması dün akşam gerçekleşti. Birbirinden güzel şarkıların kıyasıya yarıştığı Eurovision ülkemizde de büyük bir ilgi ile takip edildi. Demet Akalın da yarışma ile ilgil dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Ünlü isim, sosyal medya hesabından “Murat Boz ne sallardı be. Olalım seneye ya kıskandım ne güzeller” diye yazdı. Demet Akalın’ın Murat Boz ile ilgili söyledikleri kısa bir süre içinde gündem oldu.

demet akalın-kemal doğulu

Ünlü ismin takipçilerinden de yanıt gecikmedi. Demet Akalın’nın bu paylaşımının altına ünlü şarkıcının bir takipçisi “Abla biz seni görmek istiyoruz orada” diye yorum yazdı. Takipçisinin bu samimi yorumunu kayıtsız kalamayan Demet Akalın “İngilizce yok” diye karşılık verdi. Demet Akalın’ın bu yorumuna ise takipçisi esprili bir şekilde yanıt vererek “Türkçe de yok abla no problem” dedi. Demet Akalın ise bu yoruma gülerek cevap verdi.

demet akalın-kemal doğulu

“Şuursuz Kadın Hopstarlar…”

Gecenin en dikkat çekici paylaşımlarından biri de ünlü modacı Kemal Doğulu’dan geldi. Kemal Doğulu Instagram hikayesinde “Stüdyoya bile giremeyen bazı şuursuz kadın hopstarlar Eurovision hayali kuruyor gördüğüm kadarıyla. Ah canısı sen kendi ülkende stüdyoda şarkı söylerken en yakınlarını bile kayıt stüdyosuna sokmazken milyonlar önünde nasıl şarkı söyleyesin. Güldürme beni!” diye açıklama yaptı.

demet akalın-kemal doğulu

Herkes bu yorumun kime yapıldığını merak ederken Saran Magazin adlı Instagram sayfasının iddiasına göre, Kemal Doğulu bu sözleri Demet Akalın’a söyledi. Bu iddialarla ilgili ünlü isimlerden henüz bir yanıt gelmedi. Bu kaos nasıl sonlanacak izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz