Alina Boz ve Umut Evirgen’in Sürpriz Aşkına Demet Akalın’dan Olay Yorum: “Kıza Bakarken Bile…”

Aleyna

Haberler

3 Ağustos 2023

Alina Boz ve Umut Evirgen’in Sürpriz Aşkına Demet Akalın’dan Olay Yorum: “Kıza Bakarken Bile…”

Oyuncu Alina Boz, dört yıl boyunca sanatçı Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer ile 4 yıl boyunca mutlu bir ilişki sürdürdü. İkilinin birlikte olduğu süre boyunca evlilik dolaşıyordu hatta. Ancak geçtiğimiz günlerde beklenmedik bir şekilde ilişkilerine nokta koydular. Bu ayrılık magazin gündemini salladı ve çiftin hayranları ikilinin verdiği karar karşısında oldukça üzüldü, pek çok kişi Alina Boz ile Mithat Can Özer’in barışacağını düşünüyordu ancak düşünülen olmadı.

Demet Akalın’dan Olay Yorum!

Ayrılıktan birkaç gün sonra Umut Evirgen ile anılmaya başlayan Alina Boz hakkında magazin dünyasında iddiaların ardı arkası kesilmedi, sonunda beklenen oldu, Alina Boz’un kalbi boş kalmadı ve yakın zamanda işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşamaya başladı. İkilinin birlikte çektirdikleri romantik bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşması, aşk haberlerini doğruladı. Alina Boz’un gülümsemesi ve Umut Evirgen ile olan mutlu anları, takipçilerinden büyük ilgi gördü. Umut Evirgen’in ilişki geçmişi ise bir hayli kalabalık. Alina Boz, daha önce Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun, Serenay Sarıkaya gibi ünlü oyuncularla birlikte olan işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşamaya başladı.

Aşk haberleriyle gündeme gelen çiftin ilişkisi, ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın da dikkatini çekti. Demet Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı yorumla, Umut Evirgen için ilginç bir şekilde “Çocuk bundan sonraki kızı düşünüyor bakarken bile” ifadesini kullandı. Bu yorum, takipçileri arasında da dikkat çekti ve binlerce beğeni aldı. Demet Akalın’ın yorumuyla birlikte aşk haberleri daha da fazla ilgi gördü ve magazin dünyasında konuşulmaya devam etti. Ünlü şarkıcının çıkışları ve esprili yorumlarıyla tanınması da bu olayda sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti. Her ne kadar bu yorum esprili olsa da, Alina Boz ve Umut Evirgen’in ilişkisinin magazin dünyasında merakla takip edileceği kesin.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz