Ekranlara Dönmeye Hazırlanan Sinem Kobal, İkinci Kızı Leyla’yı İlk Kez Instagram’dan Paylaştı!

Aleyna

Haberler

3 Ağustos 2023

Ekranlara Dönmeye Hazırlanan Sinem Kobal, İkinci Kızı Leyla’yı İlk Kez Instagram’dan Paylaştı!

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evlilik sürdürüyor ve çiftin Instagram hesaplarından paylaştıkları mutlu anlar, takipçileri tarafından ilgiyle takip ediliyor. Geçtiğimiz yılın Mayıs ayında ikinci kızları Leyla’yı kucağına alan çift, çocuklarıyla birlikte özel ve sansasyondan uzak bir hayat yaşıyor. Sinem Kobal’ın iki çocuğu dünyaya getirmesine rağmen fiziğini koruması dikkatleri çekiyor.

Sağlıklı yaşamına önem veren ve düzenli spor yaparak formunu koruyan ünlü oyuncu, takipçilerine de ilham kaynağı oluyor. Çocuklarını büyütmeye devam eden Sinem Kobal, geçtiğimiz haftaki bayram tatilini eşi Kenan İmirzalıoğlu ve çocuklarıyla birlikte Çeşme’de geçirmişti. Bu özel anlarını paylaşmayı tercih etmeyen çift, genellikle özel hayatlarını korumayı tercih ediyor. Ancak bugün, Sinem Kobal ikinci kızı Leyla’yı Instagram hesabından ilk kez paylaştı.

Kızını İlk Kez Paylaştı!

Bildiğiniz gibi Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin çocukları dünyaya geldikten sonra Sinem Kobal’ı ekranlarda göremedik. Uzun yıllardır dizi ve film setlerinden uzak olan Sinem Kobal’ın ekranlara döneceği müjdesini geçtiğimiz aylarda eşi Kenan İmirzalıoğlu vermişti. Hatta Kenan İmirzalıoğlu, “ailecek” ekranlara dönebileceklerini söyleyerek herkesi sevindirmişti. Oyuncu, eşi Sinem Kobal’ın ekranlardan uzak kalması ile ilgili gelen sorulara, “Sinem de özledi. Canlar, ailece ekranlara yaklaşacağız yakında” diyerek cevap vermişti.

Şimdilik ekranlara uzak olan ve yeni projesinin ne zaman çıkacağını bilmediğimiz Sinem Kobal, Instagram hesabından paylaşımlar yapmaya devam ediyor. İki kızını dünyaya getirmesine rağmen fiziğini koruması herkesin dikkatini çekti. Bugün de Instagram’da ikinci kızı Leyla’yı ilk kez paylaştı. Normal şartlarda kızlarını ve ailesini paylaşmaktan çekinen Sinem Kobal, kızı Leyla’nın ilk adımlarını Instagram takipçileriyle paylaşmaktan geri durmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz