Alişan, 2021 Yılında Kaybettiği Kardeşi Selçuk Tektaş Hakkında İlk Kez Konuştu!

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2023

Alişan, 2021 Yılında Kaybettiği Kardeşi Selçuk Tektaş Hakkında İlk Kez Konuştu!

Alişan ve ailesi sosyal medyanın en çok takip edilen ünlüleri arasında yer alıyor. Özellikle de Buse Varol ile evliliği sonrasında her adımları takip edilen çiftimiz, geçtiğimiz iki sene önceye kadar hayatlarına mutlu mesut devam ediyordu ancak Koronavirüs pandemisi sırasında Alişan’ın menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş uzun süre hastanede tedavi gördükten sonra hayatını kaybetti. Bu da Alişan ve ailesinin hayatında derin bir yaraya neden oldu. Kardeşini kaybettikten sonra Buse Varol’la da sorunlar yaşayan ünlü şarkıcı şimdilerde TRT’de Gülümse Hayata programının sunuculuğunu üstleniyor.

Kardeşinin vefatıyla zor günler geçiren Alişan, Youtube’da Adem Metan’ın programına konuk oldu. Kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybettikten sonra bu konu hakkında ilk kez konuşan Alişan’ın anlattıkları herkesi derinden etkiledi.

“Bir daha hiç şarkı söyleyemem sanıyordum”

Programda pek çok farklı konudan bahseden Alişan, röportajın sonlarına doğru Selçuk Tektaş’ın vefatı sonrası ilk kez açık yüreklilikle duygularını aktardı. Alişan, “O olaydan sonra tüm hayatım değişti. Hayatım bakış açım, hayat görüşüm, her şeyim değişti. Bir daha hiç şarkı söyleyemeyeceğimi zannediyordum. Ama Allah demek ki öyle bir sabır veriyor ki insana, hani hep insan düşünür ya karşısındakine söylerler; bu sevgilisi olur, karısı olur, annesi, kardeşi veya babası olur ‘seni çok seviyorum, sensiz nefes alamam, sensiz yaşayamam’ falan diyorlar ya, yaşanıyor ama eksik yaşanıyor, yarım yaşanıyor. Tek tesellim Selçuk o kadar iyi biriydi ki Allah ona böyle bir ölümle şehitlik mertebesi nasip etti. Her şey o hayattaymış gibi devam ediyor tek eksiğimiz o” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz