Somer Sivrioğlu’nun Masterchef All Star’da Yer Almama Nedeni Belli Oldu! Acun Ilıcalı İstememiş…

Aleyna

Haberler

12 Haziran 2023

Somer Sivrioğlu’nun Masterchef All Star’da Yer Almama Nedeni Belli Oldu! Acun Ilıcalı İstememiş…

TV8’in fenomen yarışma programından Masterchef, önümüzdeki Çarşamba günü başlayacak. Bu yıl, geçtiğimiz sezonlardan farklı olarak yeni yarışmacılar değil, geçtiğimiz yıllarda yarışmış kişiler programda yer alacak. Bu nedenle pek çok Masterchef fanı programı heyecanla bekliyor. Bildiğiniz gibi TV8’de iki yarışma programı kanalı götürüyor. Yılların eskitemediği Survivor ve son yılların gözdesi Masterchef, ekran başındaki seyircilerin en sevdiği programlardan biri. Salı günü final yapacak olan Survivor’ın hemen ardından Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan Masterchef’in jürileri senelerdir değişmiyordu. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın jüriliğini üstlendiği programda bu yıl oldukça büyük bir değişiklik yaşandı. İddiaya göre Somer Sivrioğlu yarışmadan ayrılmış! Hatta yayınlanan son fragmanda bu iddiayı destekliyor çünkü fragmanda Somer Sivroğlu’nu göremiyoruz.

Meğer Acun Ilıcalı İstememiş!

Gerçek ise ortaya çıktı! Meğer bu yıl Somer Sivrioğlu’nu Acun Ilıcalı istememiş. Acun Ilıcalı’nın istememe sebebi ise Somer Şef hakkında 20 yıl hapis cezası istenmesi! Geçtiğimiz yıl 20 Mayıs’ta MasterChef’in ünlü şeflerinden Somer Sivrioğlu’nun ‘nun Beşiktaş’ta devraldığı lüks restoranın istinat duvarı çökmüştü. O esnada yoldan geçen Ürdün’lü eski diplomat Ahmet Muhammed Salem Lubbad ve Baha Eddin Ali Hafez Shanableh duvarın altında kalmıştı. Ağır yaralanan yabancı uyruklu vatandaşlardan eski diplomat Ahmet Muhammed Salem Lubbad hayatını kaybetmişti.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede, şüpheliler Somer Sivrioğlu, Sakine Öçal, Gülay Kula, Sevinç Kula, Mehmet Levent Kula, Kazım Evirgen ve Kadri Berk Cemal’in, bahçe duvarının çökmesi ile kişilerin ölümünü veya yaralanmasını öngörebilecek durumda olmalarına rağmen bahçe duvarını ruhsatlandırma yapılmadan, bakım, tadilat, onarım veya güçlendirme işlemlerini yaptırmadan kullanmaya ve kullandırmaya devam ettikleri kaydedildi.

Somer Sivrioğlu’nun bu tarz bir olaya karışmış olması nedeniyle Acun Ilıcalı’nın bu yıl kendisini programda istemediği iddia edildi. Bakalım, Çarşamba akşamı gerçekleri öğreneceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz