Alişan, Buse Varol ve Tektaş Ailesi, Selçuk Tektaş’ın Doğum Gününde Herkesi Duygulandırdı!

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2023

Alişan, Buse Varol ve Tektaş Ailesi, Selçuk Tektaş’ın Doğum Gününde Herkesi Duygulandırdı!

Geçtiğimiz 2021 yılında Alişan, menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş’ı Koronavirüs nedeniyle kaybetmişti. Ailecek zor zamanlar geçiren Alişan, Buse Varol ve diğer aile üyelerinin arasında da gerginlikler yaşanmış hatta Alişan ve Buse Varol boşanmanın eşiğine gelmişlerdi. Tüm bu yaşananlardan sonra herkes bir şekilde hayata tutunmaya ve yaşamına devam etmeye çalışsa da, hiçbir şey eskisi gibi olmuyor. Bugün ise Selçuk Tektaş’ın doğum günü. 2021 yılında kaybettiğimiz Selçuk Tektaş’ın doğum gününü Alişan, Suzan Tektaş, Merve Tektaş ve Buse Varol Instagram üzerinden kutlayarak anmış oldu.

Selçuk Tektaş’ı Andılar!

Bir ömür boyunca Selçuk Tektaş’la yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Alişan, şu sözlerle kardeşini andı; “Zor bir gün… 12 Mayıs 1983… Doğduğun gün dün gibi aklımda.. 7 yaşındaydım ve babannemlere bırakmışlardı annemle babam beni.. Çok güzeldi her şey, ta ki 21 Temmuz’a kadar…Ne yazsam içimi soğutmayacak, acımı dındırmeyecek.. Sana yazacağım ve hep soyleyeceğim tek şey var.. Beni yaşadığım müddetçe gururlandırman, iyi bir kardeş, evlat, baba, amca, arkadaş, dost oldun.. Senden sonra zor her şey çok zor.. Gözün arkada kalmasın ben hep yanlarındayım emanetlerinin.. Seni çok seviyorum kardeşim,çok seviyorum.. Allah’ım seni aldı ve şehit makamında en güzel yerde bizi kavuşacağımız güne kadar bekle olur mu”

Selçuk Tektaş’ın kaybından en çok etkilenen isimlerin başında ailenin annesi Suzan Tektaş geliyor. Oğlunun yokluğuna dayanamadığını söyleyen Suzan Tektaş, şu sözlerle oğlunun doğum gününü kutladı: “Canım oğlum; bu sensiz geçen ikinci doğum günün. Hasretinle yanıp, özleminle geçirmediğim bir saniyem yok. Seni çok özledim paşam benim. Sensizliğe dayanamıyorum annem. Bizlere çok erken veda edişin gün geçtikçe yüreklerimizi daha da derinden dağlıyor. Ne yapacağım, nasıl yapacağım, bu acıya yürek nasıl dayanır bilmiyorum, benim canım Selçuk’um. Merhametli, vefalı, duyarlı, saygılı, sevgi dolu, çok kıymetli oğlum. Sana doyamadım canımın parçası. Her gün ziyaretine gelmek dahi yetmiyor bana. Oğlum; seni çok özledim. Zamansız gidişin bizleri derinden yaraladı. Bu acının tarifi ve telafisi yok maalesef, biliyorum. Rabbimin takdiri. İsyan değil bu haşa, çaresizlik. Ansızın aramızdan ayrılışına hala inanamıyorum. Hangi anne evladının acısına dayanabilir ki. Çaresiz kaldığım tek durum ve bu acı beni gündem güne daha çok kahrediyor. Yarım eksildi. Diğer yarım, yanımda kalan canlarımın kokusunu içime çekerek hayata tutunmaya çalışıyorum ama nafile. Seni çok özledim gülen yüzlü, güzel kalpli oğlum. Rüyalarda buluşalım yavrum. Seni çok seviyorum annem.”

Merve Tektaş aile fotoğraflarını paylaşıp altına; “Çok özel bir gün 12 Mayıs çok… Öyle bir yürek doğmuş ki yaşamayan anlayamaz, tanımayan bilemez… Ama ben çok şanslıyım ki; O koca yürekli adam benim hayat arkadaşım, kocam, çocuklarımın babası olmuş. Kimse son fotoğraf olduğunu, son yemek olduğunu, son bakış olduğunu bilemeden yaşıyor. Eksik olmak ve tarifi mümkün olmayan boşluğu anlatmak çok zor… İyi ki doğmuşsun benim canım Selçuk’um… Keşkelerle beni bıraktın… Çok zor be Selçuk’um ama Mervoşun seni hiç bırakmayacak, seni çok seviyorum ve her zaman söylüyorum ve söyleyeceğim her şey için çok teşekkür ederim” mesajını yazdı.

blank

Alişan’ın ailesiyle sorunlar yaşayan Buse Varol ise kayınbiraderini ne kadar çok sevdiği her fırsatta dile getiriyor: “Canım Selçukcuğum, çocuklarımın biricik amcası… Keşke olsan yanımızda, yine eskisi gibi dakikalarca dertleşsek. Bizden daha güzel bir yerde olduğunu biliyorum. Çook özledim seni… Umarım cennetin en güzel yerindesindir. Ömür boyu kalbimin içindesin. Seni çok seviyorum, iyi ki bu dünyaya gelmişsin, geçmişsin bu dünyadan güzel kalbinle herkese dokunmuşsun.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz