Paylaşmaya Doyamıyorlar: Şeyma Subaşı ve Meedo’nun Düğünden Fotoğraflar Gelmeye Devam Ediyor!

Aleyna

11 Mayıs 2023

Paylaşmaya Doyamıyorlar: Şeyma Subaşı ve Meedo’nun Düğünden Fotoğraflar Gelmeye Devam Ediyor!

Şeyma Subaşı ve Meedo’nun düğünün üstünden bir haftadan uzun süre geçmiş olsa da, sosyal medyada hala düğünü konuşmaya devam ediyoruz! İki gece iki gün Marakeş’te düğün yapan çiftimiz, Instagram hesaplarından düğünle ilgili fotoğrafları paylaşmaya doyamadı. Özellikle de Şeyma Subaşı 250.000 TL değerindeki gelinliğiyle sosyal medyayı yakıp yıkmayı başardı. Sosyal medya kullanıcılarından tam puan alan gelinliği ile o özel geceye dair fotoğrafları arka arkaya paylaşan Şeyma Subaşı, düğününün ekmeğini uzun süre yemeye devam edecek gibi duruyor.

Düğün Bitti Fotoğraflar Bitmedi!

Şeyma Subaşı ve Meedo’nun düğünü bitti ancak düğünle ilgili dedikodular ve iddialar gelmeye devam ediyor. Son açıklamada ablası Kübra Açıl’ın düğüne katılmayacağını söyleyen Şeyma Subaşı düğünü hakkında; “Ayın 5-6’sı Marakeş’te evleniyoruz inşallah. 250 kişi falan gelecek, sadece aile ve yakın arkadaşlar geliyor. Onun dışında pek fazla bir şey söylemek istemiyorum. Sürpriz olsun, bana da sürpriz olsun” demişti. Turks ve Caicos Adaları’ndaki Amanyara’da düzenlediği bekarlığa veda partisinin ardından da İstanbul’da da bekarlığa veda partisi veren Şeyma Subaşı, Zorlu’da yakın arkadaşlarının davetli olduğu 90’lar partisi yapmıştı. Bekarlığa veda partilerinin ardından İstanbul’da nikah kıyan çiftimiz, hemen Marakeş’e doğru yol aldı. Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl, ne düğüne ne de nikaha katılmadı!

Evlilik arifesinde pek çok iddia konuşuldu. Şeyma Subaşı için hamile olduğu, Meedo’nun davetlilerin uçak ve otel masraflarını ödemeyeceği ve son olarak da Meedo ve Şeyma arasında nikahtan sonra evlilik sözleşmesi yapıldığını iddialarını. Ancak ilk iki iddia asılsız çıktı, üçüncü hakkında da bilgimiz yok! Düğün döneminde konuşulan bir diğer olay ise Şeyma’nın ablası Kübra Açıl’ın düğüne katılmaması oldu. Ablasını düğününe çağırdığını ancak bahaneler üreterek gelmek istemediğini söyleyen Şeyma Subaşı ve ablası arasında ipler oldukça gergin! Bu gerginliğin sebeplerinden biri de Kübra Açıl’ın Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile çok yakın olmasına bağlanıyor.

Bugün ise Şeyma Subaşı düğününden yeni fotoğraflar paylaştı. 250 bin TL’lik gelinliği sosyal medyada çok beğenilen güzelimiz paylaşımlara doyamadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz