Seren Serengil Şimdi de Seda Sayan’ın Kendisini Kıskandığını ve Taklit Ettiğini Düşünüyor: “63 Yaşına Gelmiş…”

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2023

Seren Serengil Şimdi de Seda Sayan’ın Kendisini Kıskandığını ve Taklit Ettiğini Düşünüyor: “63 Yaşına Gelmiş…”

Geçtiğimiz gün TV8’de yayınlanan 2. Sayfa magazin programına katılan Seda Sayan, yaptırdığı estetiklerle magazin gündemine oturdu. Her geçen gün daha da gençleşen ve güzelleşen Seda Sayan, yaptığı açıklamalarla da oldukça dikkat çekti. Eşi Çağlar Ökten’i kıskanmadığını belirten ünlü sanatçı, özel yaşamından, kariyerinden ve estetiklerinden sık sık bahsetti. Instagram’da ise Seren Serengil’in bir takipçisi, “Seda dün 2. Sayfa programına katılmış ya, yemin ederim Seren taklit ediliyorsun. Senden büyükler bile seni taklit ediyor.” deyince ortalık karıştı. Güzel yorumcu, Instagram’da Seda Sayan’ın kendisini taklit ettiğini iddia ederek, Seda Sayan’a “vizyonsuz” dedi!

Evli Kadınları Uyarmıştı!

Daha önce pek çok evlilik yapan Seda Sayan, evli kadınları şu şekilde uyardı: “Genelleme yapmayayım ama kadınlar çok avcılar. Kocalarınıza dikkat edeceksiniz bacım. Avcı kadınlar sizin yuvanızın dirliğini ve mutluluğunu bozabilmek için her şeyi yapabilir. Kocalarınıza ‘bensiz bir yere gidemezsin, gittiğinde de bunun sorumluluğunu al. Başına da bir şey gelirse karşılığını verme, cevap hakkın yok’ diye. Bu benim kırmızı çizgimdir, eşim de biliyor. Beni bu duruma düşürme. En güzeli benimle el ele gez. Avcı kadınları gözünden tanırım, o enerjiyi alırım. Benim kocama bakan önemli değil, benim kocamın baktığı yer önemli. Kocasıyla alakası olan her kadın bu enerjiyi hisseder.”

Seren Serengil Demediğini Bırakmadı!

2. Sayfa programının ardından Seda Sayan’ın konuşmaları kısa sürede Instagram’a yayıldı. Seren Serengil’in takipçisi, güzel yorumcuya Seda Sayan’ın kendisini taklit ettiğini söyledi; “Seda dün 2. Sayfa programına katılmış ya, yemin ederim Seren taklit ediliyorsun. Senden büyükler bile seni taklit ediyor. Bütün kadınları güzelleştireceğim diyor, birkaç doktorla çalışacağım diyor. Gülmemek elde değil, çok taklit ediliyorsun kuzum, yakın takipte seni. Bir o değil birçok kişi takipte Seren’im” Bu sözlerin ardından Seren Serengil, açtı ağzını yumdu gözünü. Seda Sayan’a demediğini bırakmadı; “Hep ben neyi yaparsam, onu yapar estetikle kendini bana benzetmeye çalışır 🙂 Bir çocukla evlendi ya, onla gidiyor tatillerde pozlar aynı çok komik ya bunlar. Senin ne titrin, ne vizyonun var da bunları yapacaksın? Ben Türkiye’nin doktorlarla çalışan ilk sanatçısıyım, presente etmek için bilgi sahibi vizyon gerekir. İşi bilmek lazım, bu benim ünlendirdiğim tüm doktorlara gitti. Şimdi ben ne yaparsam onu yapacak neyse abla dediğim bir kadın büyüğüm neticede 63 yaşına gelmiş ona da şimdi ne diyeceksin? Konuşsun, yapsın kendisini olmadığı bir şey sansın bu saatten sonra ne olacak”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz