Alişan Dünyada Bir İlki Gerçekleştirdi: Demet Akalın’la Sunduğu Programda Herkesi Çok Şaşırttı!

Aleyna

Haberler

13 Mayıs 2021

Alişan Dünyada Bir İlki Gerçekleştirdi: Demet Akalın’la Sunduğu Programda Herkesi Çok Şaşırttı!

Star TV’de ekranlara gelen “Alişan ve Demet ile Sabah Sabah” programı birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Bugün ise bayram özel bölümünde ortilerin konuğu Ceylan’dı! Türkücü Ceylan’ın katıldığı programda Alişan dünyada bir ilki gerçekleştirdi ve İngilizce uzun hava seslendirdi. Hem stüdyodaki Demet Akalın ve Ceylan hem de ekran başındaki izleyiciler kahkahaya boğuldu!

Canlı Yayın Sıkıntıları Yaşanıyor!

Geçtiğimiz yaz ayından beri ekrana gelmeye devam eden sabah programında Demet Akalın ilk kez sunucu ve moderatör olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce hiç canlı yayın ve program tecrübesi olmayan güzel şarkıcı; ortisi Alişan’ın tecrübesi sayesinde sunuculuğa da çok çabuk adapte olmayı başardı. Ancak Demet Akalın’ın canlı yayın kazaları sosyal medyada linç yemesine neden olmaya devam ediyor.

blank

Söylediği cümlelere filtre uygulamayan Demet Akalın ağzından çıkar her sözle Türkiye’deki bir grup insanı kızdırmayı başarıyor. Örneğin geçtiğimiz gün doktorların Koronavirüs pandemisine yaklaşımına sinirlenen Demet Akalın; “Doktorlar da hep negatif konuşuyorlar. Daha kötü olacak diyorlar. Negatif konuşacağına otur aşı için amca!” sözleriyle sosyal medyanın hedefi olmuştu. Bu olaydan sonra Alişan, ortisini bu tip hassas konularda pek konuşturmamayı tercih ediyor. Hatta “sus sen konuşma” diyerek uyardığı da oluyor!

blank

Alişan’dan İngilizce Uzun Hava!

Bugün ise bildiğiniz gibi Ramazan Bayramı! Bayram nedeniyle bugün yayınlanacak bölümün çekimini önceden yapan Demet Akalın ve Alişan; bayramı evlerinde aileleriyle geçirme şansını yakaladı. Ancak bugün ekrana gelen Bayram özel bölümünde dünyada bir ilk yaşandı! Türkücü Ceylan’ın konuk olduğu bölümde Alişan İngilizce “uzun hava” seslendirince ortalık karıştı. Hem Demet Akalın hem de türkücü Ceylan, Alişan’ın İngilizce uzun hava performansına oldukça güldüler! Bakalım Alişan’ın bu performansına sosyal medyadan nasıl bir tepki gelecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz