Masumiyet Final Derdinde Dizinin İrem’i Eğlence Derdinde! Deniz Işın’dan Gözlerinize İnanamayacağınız bombabomba.com Dansı

Aleyna

Haberler

13 Mayıs 2021

Masumiyet Final Derdinde Dizinin İrem’i Eğlence Derdinde! Deniz Işın’dan Gözlerinize İnanamayacağınız bombabomba.com Dansı

Masumiyet dizisinde işlerin karışıklığı bir yana İrem’e hayat veren Deniz Işın’ın eğlenceli set görüntüleri ayrı bir yana. Günlerdir dizinin final yapıp yapmayacağı konuşulurken güzel sanatçı “Beni hiç ilgilendirmez” modunda eğlenceli videolar çekmeye devam ediyor. Kim bilir belki de kayın validesi Hülya Avşar’ın ne yapıp edip bu işi de çözeceğine güveniyordur.

Dizi Final mi Yapıyor?

masumiyet

Yayınlanmaya başladığı günden bu yana kendini özellikle Kuruluş Osman dizisi ile sıkı bir rekabetin içerisinde bulan Masumiyet’de çalkantılı günler yaşanıyor. İstediği reyting oranlarını bir türlü yakalayamayan dizi için günlerdir final iddiaları konuşulmaya başlamıştı. Tüm bu söylentilerin ardından ise sonunda bir anlaşmaya varılmış gibi görünüyor. Yapılan görüşmelerin ardından dizinin yayın gününe ilişkin yeni düzenlemelerin yapılacağı ve sezon finaline gireceği alınan haberler arasında.

Hülya Avşar Sonunda Sinirlenmiş

hülya avşar

Günlerdir akıbeti belirsiz olan Masumiyet dizisinin final kararından dönmesinde Hülya Avşar’ın büyük etkisi olduğu konuşuluyor. Gelen iddialara göre Avşar, yapım şirketini basıp alınan bu karara tepki göstererek kararın değişmesini sağlamış. Yıllar sonra ekranlara Masumiyet ile birlikte geri gönen Hülya Avşar Faruk Turgut’a “Beni 13 bölüm için mi ikna ettiniz?” diye çıkışmış. Bunun ardından yapım şirketi yeniden kanalla diyaloğa geçerek dizinin yayın tarihini değiştirmeye karar vermiş. Böylelikle dizi artık Çarşamba akşamları değil Pazartesi günleri yayınlanmaya devam edecek. Yasak Elma’dan boşalan yere geçecek olan dizinin bundan sonraki akıbetini ise hep birlikte göreceğiz.

İsmail YK ile Bombabomba.com

Peki onca patırtı koparken Deniz Işın ne yapıyordu dersiniz? İsmail YK dinleyip www.bombabomba.com dansı yapıyor. Evet evet yanlış okumadınız. Yapım şirketi, kanal, Hülya Avşar birbirine girmiş Deniz Işın İsmail YK dinleyip coştukça coşuyor. Ama çok da güzle coşuyor doğrusu. Hakkını yemeyelim gerçi, belki de Hülya Avşar’ın yapım şirketini basmaya gideceğini öğrenince yapmıştır bu videoyu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz