Şimdi de Çocukları Olacak! Sen Çal Kapımı’nın Yıldızları Kerem Bürsin ve Hande Erçel’den Hayranlarına Müjde

Aleyna

Haberler

13 Mayıs 2021

Şimdi de Çocukları Olacak! Sen Çal Kapımı’nın Yıldızları Kerem Bürsin ve Hande Erçel’den Hayranlarına Müjde

Sen Çal Kapımı dizisi ile bu yılın rüya çiftine dönüşen Kerem Bürsin ve Hande Erçel’den hayranlarını çok sevindirecek bir haber geldi. Gerçek hayattaki aşklarıyla da olay ünlü çiftin dizide çocukları olacak.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Fox Tv’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı, ekran macerasına bir yaz dizisi olarak başlamıştı. Hem konusu hem de başrol karakterlerini canlandıran Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in kusursuz uyumu sayesinde reyting listelerini altüst eden Sen Çal Kapımı dünyanın dört bir yanında gittikçe büyüyen bir hayran kitlesine sahip.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Sezon boyu ilişki dedikodularını inkar etmelerine rağmen dizi aşkının gerçeğe dönüşmesiyle gündeme bomba gibi düşen Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in fenomen dizisi Sen Çal Kapımı’nın yeni sezonu büyük bir merak uyandırmaya başladı. Sezon finali ile heyecanımızı doruklara çıkaran Sen Çal Kapımı’nın yeni sezonundan müjdeli bir haber geldi.

Eda ve Serkan’ın Çocukları Olacak

Fenomen dizinin ikinci sezon çekimleri başladı bile. Dizinin baş karakterleri Eda ve Serkan zorlu bir sürecin ardından sevgili olup evlenme kararı almışlardı. Sezonun sonuna doğru birlikte tatile çıkan ikilinin çocuğu olacak. İddialara göre yeni sezonda Eda çocuğunu doğuracak ve yaklaşık 6 senelik bir zaman atlaması yaşanacak.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Yeni sezonda Serkan ve Eda’nın 6 sene sonraki hallerinin ve 5-6 yaşlarındaki güzel kızlarının maceralarını izleyeceğiz. Fenomen çiftimizin güzeller güzeli kızlarına ise Maya Başol hayat verecek. Sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda modellik yapan Maya Başol Instagram’ın en ünlü kız çocuklarından biri. Hande Erçel’e çok benzediği düşünülen Maya Başol diziye nasıl bir soluk getirecek merakla bekleyeceğiz.

İki Dizi Birleşecek İddiası Asılsız Çıktı

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Fox Tv’nin sevilen iki dizisi Sen Çal Kapımı ve Mucize Doktor’un birleşeceği iddia edilmişti. Söyelenen göre Sen Çal Kapımı’nın bir bölümünde Serkan rahatsızlanacak ve Berhayat Hastanesi’ne gidecekti. Serkan Bolat’ın ameliyatının ise Mucize Doktor’un Ali Vefa’sı tarafından yapılacağı ileri sürülmüştü. Ancak her iki dizininde yapımcısı MF Yapım bu iddiaları yalanladı.

Benzer Haberler

Zozan 14 Mayıs 2021

Gerçek te hamile sandım ya Allah kahretmesin gjgkfjkkjg

Kraliçe 👑👑 15 Mayıs 2021

Waoww

elvin 23 Mayıs 2021

kızın ismi ne olcak sen çal kapımda onu paylaşmadılar ve kızın yüzünüde göstermedi heyecanla bekliyorum 1 yada 2 hafta var

Yorum Yaz