Alişan Her Yere Koşturmaya Devam Ediyor, Kar Kış Demedi Çocukları ve Yeğenleriyle Bakın Soluğu Nerede Aldı?

Aleyna

Haberler

24 Ocak 2022

Alişan Her Yere Koşturmaya Devam Ediyor, Kar Kış Demedi Çocukları ve Yeğenleriyle Bakın Soluğu Nerede Aldı?

Ünlü şarkıcı Alişan çocukları ve yeğenlerinin mutluluğu için çırpınmaya devam ediyor. Sabahları TRT1’de “Hayata Gülümse” programıyla karşımıza çıkan Alişan, programın ardından kar kış demedi yeğenlerini ve Burak’ı yemek yemeye götürdü. Çocukların donut yerken videolarını Instagram hesabında paylaşan ünlü şarkıcı, sosyal medya kullanıcılarının içini eritmeye devam ediyor.

Sonunda Yüzü Gülmeye Başladı!

Buse Varol’la hayatını birleştirdikten sonra Instagram’ın sevilen çiftlerinden olmayı başaran Tektaşlar, geçmişte zor günler geçirmiş olsa da; şimdilerde yeniden hayata tutunmayı başardı. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yaz aylarında menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan, büyük bir bunalıma girmiş ve bir süre boyunca kendini hayattan soyutlamıştı.

blank

Zor günler geçirdiğini itiraf eden eden Alişan geçtiğimiz günlerde aylar sonra röportaj vermiş ve şu sözleri söylemişti; “Samimi bir şekilde söylüyorum; evli olmasaydım, çocuklarım ve yeğenlerim olmasaydı böyle bir kayıpta her şeyi bırakıp gitmiştim. Yapamazdım. Şu an sadece çalışmak zorunda olduğum ve Selçuk’un emanetlerine gözüm gibi bakmam gerektiği için ayakta duruyorum. Beni hayatta tutan çocuklarım ve yeğenlerim.” Hatta eşi Buse Varol’un en büyük destekçisi olduğunu söylemekten geri durmamıştı; “Buse’yle uzun bir birlikteliğimiz olmadı, aşık olup ilişkimizin 7. ayında evlendik. O kadar fazla şey yaşadık ki. Kaza geçirdik, hastalıklar atlattık, kardeşimi kaybettik, onun ailesinden kayıplar oldu. Hepsinde yan yanaydık. Selçuk, Buse’yi kardeşi kadar çok seviyordu. Çocuklar ona ‘Teyze’ diyorlar.

Aile Boyu Yemekteler!

Her daim çocuklarının ve yeğenlerinin yanında olmaya devam eden Alişan, bugün kar kış demedi ve ailecek tüm çocukları yemeğe götürdü. Hatta o sırada da Instagram’a eğlenceli videolar paylaşmaktan geri durmadı. Eyşan, Ceylan ve Burak’ı okuldan aldıktan sonra yemeğe götüren Alişan, çocukların eğlenceli anlarını takipçileriyle paylaşarak hepimizin yüzünü güldürmeyi başardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz