İstanbul’la Birlikte Instagram Beyaza Boyandı Kar Paylaşımları Başladı: Alişan, Esra Erol, Fahriye Evcen..

Aleyna

Haberler

24 Ocak 2022

İstanbul’la Birlikte Instagram Beyaza Boyandı Kar Paylaşımları Başladı: Alişan, Esra Erol, Fahriye Evcen..

İstanbul’da ve tüm Türkiye’de devam eden kar yağışı vatandaşları ikiye böldü. Evlerinden çıkmak zorunda kalmayan vatandaşlar ve birçok ünlü sanatçı dışarıda eğlenceli dakikalar yaşarken, dışarıda trafikle boğuşan kişiler ise zor anlar yaşadıklarını sosyal medyada paylaşmaktan geri durmadılar. Bugün sizler için gün içinde ünlülerimizin kar temalı paylaşımlarını derledik, çoğu ünlü sanatçı ailesiyle birlikte karın tadını çıkartmayı ihmal etmedi. Bakalım gün içinde neler yaşanmış?

Demet Akalın

Karlı havayı fırsat bilen güzel şarkıcı eşi Okan Kurt ve kızı Hira’yla birlikte soluğu Uludağ’da aldı. Fendi marka kıyafetleriyle Instagram’a poz vermeyi ihmal etmeyen güzel şarkıcının Uludağ tarzı sosyal medyada büyük beğeni topladı!

Alişan

Sık sık Instagram hesabından paylaşım yapan Alişan’dan da kar paylaşımları gelmeye başladı. Ailesiyle birlikte fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmeyen ünlü şarkıcı, evinin bahçesinden görüntüler paylaşarak kar paylaşımlar yapan ünlüler kervanına katıldı.

Esra Erol

Fahriye Evcen

Ekranlara dönen Fahriye Evcen de kar paylaşımları yapmaktan geri durmuyor, sık sık Instagram hesabında gönderi paylaşan güzel oyuncunun kış tarzı ise Instagram takipçileri tarafından tam not almayı başardı!

Pınar Altuğ

Sosyal medyanın yargı machine’i Pınar Altuğ da evinin bahçesinden güzel karlı manzarayı paylaşmayı ihmal etmedi!

Pelin Akil

Güzel oyuncu ve son zamanların Instagram Influencerlarından Pelin Akil, yurtdışında da sıklıkla yapılan bir akımı denedi! soğuk ve karlı havada mayosuyla karların üzerine atladığı anları Instagram hesabından paylaşınca ortalık karıştı. Pelin Akil’in bu hareketi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz