Alişan Kaybettiği Kardeşi Selçuk Tektaş’ı Unutamıyor, Son Paylaşımıyla Yüreklerimizi Yaktı: “Sen O Toprağın…”

Aleyna

Haberler

25 Ocak 2022

Alişan Kaybettiği Kardeşi Selçuk Tektaş’ı Unutamıyor, Son Paylaşımıyla Yüreklerimizi Yaktı: “Sen O Toprağın…”

Ünlüler dünyasının en sevilen isimlerinin başında gelen Alişan, bugün Instagram’da yaptığı paylaşımlarla yüzümü güldürmüştü. Gün içinde sık sık kar paylaşımları yapan ünlü şarkıcı, gecenin geç saatlerinde Instagram’da paylaştığı story ile içimizi yaktı! Geçtiğimiz yaz aylarında Koronavirüs yüzünden hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Tektaş’ı anmadan duramayan Alişan’ın acısı hala geçmemiş.

Ateş Düştüğü Yeri Yakıyor!

Bildiğiniz gibi Tektaş ailesi her daim sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Özellikle de Alişan’ın ailesiyle kurduğu yakın bağ herkesin dikkatini çekiyordu. Uzun yıllardır menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş’la yediği içtiği ayrı gitmeyen Alişan, kardeşiyle beraber kazanıp beraber hayatlarına devam ediyorlardı. Hatta Alişan’ın yeğenleri Eyşan ve Ceylan’a ne kadar düşkün olduğunu bilmeyen yoktur.

Ancak bu güzel ailenin ocağına düşen ateş, 6 ay sonra bile yanmaya devam ediyor. Dünyada milyonlarca kişinin hayatına son veren Koronavirüs, Selçuk Tektaş’ı da ailesinden kopardı aldı. 1 aya yakın süre boyunca yoğun bakımda tedavi gören Selçuk Tektaş, bir ayın sonunda Koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybetti. Bu durumdan en çok etkilenen kişi ise şüphesiz Alişan oldu. Kardeşini kaybettikten sonra tüm ailesinin sorumluluğunü üstlenen ünlü şarkıcı, her daim ailesine ve işine tutunduğunu söylemekten geri durmuyor.

Alişan’ın Acısı Dinmiyor!

Şimdilerde sık sık sahne almaya devam eden ve TRT1’de “Gülümse Hayata” programının sunuculuğunu üstlenen Alişan’ın kardeşi yaptığı story paylaşımı gece vakti yüreklerimizi yaktı. Her daim kardeşini anmaktan geri durmayan Alişan, karlı havayı paylaşarak; “Eskiden çok severdim… Ama şimdi sen o toprağın altında yatarken, üzerine düşen her kar tanesi beni kahrediyor. Sensiz alışmak istemiyorum ne kışa ne de yaza….” hepimizi oldukça üzdü!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz