Alişan, Kardeşinin Vefat Yıldönümünde Mezarının Önünde Selçuk Tektaş’ı Andı

Aleyna

Haberler

24 Temmuz 2023

Alişan, Kardeşinin Vefat Yıldönümünde Mezarının Önünde Selçuk Tektaş’ı Andı

Alişan, 2021 yılında menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle kaybetmişti. Henüz 41 yaşındayken hayatını kaybeden Selçuk Tektaş geride 2 çocuğunu ve eşinin bırakarak hayata gözlerini yumdu. Ailecek zor zamanlar geçiren Alişan, Buse Varol ve diğer aile üyelerinin arasında da gerginlikler yaşanmış hatta Alişan ve Buse Varol boşanmanın eşiğine gelmişlerdi. Tüm bu yaşananlardan sonra herkes bir şekilde hayata tutunmaya ve yaşamına devam etmeye çalışsa da, hiçbir şey eskisi gibi olmuyor. Selçuk Tektaş’ın vefatının ikinci yılında Alişan kardeşinin mezarında dua okuttu ve basın mensuplarının sorularını yanıtlandırdı.

Alişan, Kardeşini Andı!

21 Temmuz’da ise Alişan, kardeşini ölüm yıl dönümünde mezarı başında andı. Feriköy Mezarlığı’nda dualarla kardeşini anan ünlü şarkıcıyı yakınları yalnız bırakmadı. Alişan acısını şu sözlerle ifade etti:

Her kişinin kendine göredir kaybı ama kardeş kaybı çok farklı birşey. İki kardeş olunca, kardeşin kalmayınca çok farklı birşey. İki sene geçti. İnsan çok seviyorum sensiz yapamam sensiz ölürüm diyor, ölünmüyor ama ölmekten beter oluyorsun. En önemli şey onun geride bıraktıklarına sahip çıkmak ve bol bol dua okutmak.” Alişan, “Özkan abinin de bir yoğun bakım süreci oldu. Aynı duyguları onda da yaşadım. Allah onun da ailesine sabır versin” sözleriyle geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden usta sanatçı Özkan Uğur’u da andı.

Alişan’ın annesi Suzan Tektaş ise oğlunun vefatının 2. yılında Instagram hesabından; “Ey rüzgar, git oğluma de ki sürekli seni düşünen, uykuları kaçan, hasretinden içi yanan annen var. Seni çok ama çok özlemiş de olur mu” paylaşımı yaparak herkesi üzdü ve takipçilerini duygulandırdı. Alişan’ın eşi Buse Varol, Selçuk Tektaş’ın mezarına gelmedi ancak Instagram’dan şu paylaşımı yaptı; “Canım Selçuk keşke bu yazdıklarımı okuyabilsen, keşke seni ne kadar özlediğimizi görebilsen. İki sene önce bu gece aramızdan ayrıldın, belki de bizden daha güzel bir yerdesin ama insan alışamıyor. her yaptığımız şeyde bir eksiğiz. Ne güzel dertleşirdik seninle… Gülerdik, şakalaşırdık. Keşke daha çok anımız olsaydı. O kadar isterdim ki… Seni çok seviyorum ve çok özledim. Burak’la Eliz’in aslan ammosu. Her zaman bizimlesin. Mekanın cennet olsun.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz