Ünlü Şarkıcı Nazan Öncel, Kendisine Her Gün Evlilik Teklifi Eden Hayranlarına Seslendi: “Kaçıyorlar…”

Aleyna

Haberler

25 Temmuz 2023

Ünlü Şarkıcı Nazan Öncel, Kendisine Her Gün Evlilik Teklifi Eden Hayranlarına Seslendi: “Kaçıyorlar…”

Nazan Öncel; biri Salih Öncel, diğeri Akşit Togay ile olmak üzere iki kez evlenmişti. 1973’de evlendiği Salih Öncel ile 1985’te boşanan Nazan Öncel, daha sonra Akşit Togay ile nikâh masasına oturdu. Ancak ünlü sanatçı daha önceki eşlerini, 2017’de bir hafta içinde kaybetmişti. Salih Öncel; 18 Mayıs 2017’de Akşit Togay ise 25 Mayıs 2017’de hayatını kaybetti. Hayranlarından sürekli evlilik teklifi aldığını söyleyen Nazan Öncel, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı.

Nazan Öncel’den Evlilik Açıklaması!

Ünlü şarkısı, kendisine evlilik teklifi eden sevenlerine şu şekilde seslendi. “Nazo, gel benimle evlen diyorlar. Gurur duydum şekerim de… Ben üç otuzu devirmişim ne yapacaksın beni bu saatten sonra?’ diyorum. ‘Karım ol’ diyorlar. ‘Peki benim böyle bir arayış içerisinde olduğumu sana kim söyledi? Ben eskisini ve yenisini üç gün arayla kaybetmişim sen bunu bir daha düşün istersen’ diyorum. Arkasına bakmadan kaçıyor. Son altı senedir birileri çıkıp ‘Evlen benimle’ diyor. Tamam da, ‘da’sı var işte. Yalnızlık Allah’a mahsustur ama bizim gibi maddi – manevi özgürlüğünü eline almış insanların kimseye ihtiyacı yoktur. İşin aslı bu.

Öte yandan ben çok sıkıcıyımdır, ciddiyetimi bilen bilir sululukları sevmem. Okur da okurum, piyanonun başından kalkmam, gezip tozmadan habire çalışırım, evin içinde bir aşağı bir yukarı gezinirken sürekli mırıldanırım, ömrümü adadığım bir mesleğim var. Bu iş yaşa – başa bakmaz, yazar da yazarım, şarkı yazmasam hikâye yazar, roman yazar, aranjman yaparım, dikiş dikerim, yün örerim resim mesim yaparım bir dakika boş duramam.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz