Demo Şaşırtmıyor: Binlerce Dolarlık Kombinleriyle Uludağ’da Şov Yapan Demet Akalın’ın Tatili Sponsorlu Çıktı!

Aleyna

Haberler

25 Ocak 2022

Demo Şaşırtmıyor: Binlerce Dolarlık Kombinleriyle Uludağ’da Şov Yapan Demet Akalın’ın Tatili Sponsorlu Çıktı!

Güzel şarkıcı Demet Akalın İstanbul’daki karı kışı fırsat bilerek ailesiyle soluğu Uludağ’da aldı. Kayak yaparken sık sık video paylaşan güzel şarkıcı, giydiği Fendi marka kıyafetler ve kombinleriyle şov yapmaya devam ederken; birçok gönderisinde gittiği oteli etiketlemesi dikkatlerden kaçmadı. Anlaşılan Demet Akalın’ın bu tatili de sponsorlar sayesine bedavaya gelmiş!

Dubai’de İtiraf Etmişti!

Bildiğiniz gibi sık sık tatile gitmekten geri durmayan Demet Akalın, geçtiğimiz sene “Geçinemiyorum” açıklamasını yaptıktan sonra Dubai’de lüks bir otelde tatile gitmiş ve dünyanın en pahalı markalarından bol bol alışveriş yaptığı için sosyal medyada linçle karşı karşıya kalmıştı. Bu yaşananların üzerine güzel şarkıcı açıklama yaparak; uçak biletlerinden otel masraflarına kadar tüm ücreti sponsorların karşıladığını ve sadece alışveriş parası harcadığını söyleyerek kendini savunmuştu. Anlaşılan Uludağ’da da benzer bir olay yaşanmış.

blank

Sosyal medya ünlüleri takipçileri sayesinde birçok otelde ücretsiz konaklayabiliyor hatta üzerine ekstra para alan kişiler de yok değil! Markalardan ücretsiz ürünler alabilen fenomenler gibi normal hayatta gerçekten ünlü olan kişiler bu fırsatı yakaladıklarında pek çok hizmetten ücretsiz yararlanma şansı elde ediyorlar. Bu konuya çıtayı evereste taşıyan kişi Selin Ciğerci olmuştu! Ünlü bir otelde şaşanın eksik olmadığı düğün organize eden Selin Ciğerci, 1 milyon TL’lik düğünü için hiç para harcamadığını hatta üstüne para aldığını itiraf etmişti!

Demet Akalın’ın Sponsorlu Tatili!

blank

Şimdilerde ise Demet Akalın da Instagram’daki takipçileri sayesinde birçok lüks otelde ücretsiz konaklama şansına sahip oluyor. Dün sabah saatlerinde ailesiyle birlikte soluğu Uludağ’da alan güzel şarkıcı binlerce dolarlık Fendi kombinleriyle kayak şov yaparken, sık sık kaldıkları oteli taglemeyi ihmal etmiyor. Anlaşılan Demet Akalın’ın bu tatilini de sponsorlar karşılıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz