Alişan Müjdeyi Verdi: Eşi Buse Varol’dan Sonra O da Hayranlarını Sevindirdi!

Aleyna

Haberler

11 Kasım 2021

Alişan Müjdeyi Verdi: Eşi Buse Varol’dan Sonra O da Hayranlarını Sevindirdi!

Sosyal medyanın sevilen çiftlerinden Alişan ve Buse Varol’un paylaşımları magazin gündemine damga vurmaya devam ediyor. Buse Varol’un şaşırtan paylaşımlarından sonra bir müjde de Alişan’dan geliyor!

Alişan Hayatının Aşkını Dizi Setinde Buldu!

Alişan, uzun bir süre Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile yaşadığı ilişki ile gündeme gelmişti. Nikah hazırlıkları yapan çift aniden ayrılmış, ve bu ayrılığın altından türlü sansasyonlar çıkmıştı. Sansasyonlardan kısa süre içerisinde sıyrılıp sakin yaşantısına devam eden Alişan, kısa bir süre sonra bir dizi setinde Buse Varol ile tanıştı. Tanıştıkları günden itibaren aralarında bir çekim gelişen çift, birkaç ay sonra nikah masasına oturmaya karar verdi.

blank

İlişkilerini evlilikle taçlandıran Alişan ve Buse Varol, kısa bir süre sonra oğulları Burak’ı kucaklarına aldı. Tam anlamıyla bir aile olan genç çiftin sosyal medya paylaşımları, hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı. Uzunca bir süre ekranlardan uzak kalarak müziğe yoğunlaşan Alişan, geçtiğimiz sezon ortisi Demet Akalın ile birlikte Star Tv’de bir sabah programının sunuculuğuna el attı. Yine aynı dönemde genç çift bu sefer de kızları Eliz’i kucaklarına aldı.

Herşey Güzel Giderken O Acı Aileyi Derinden Sarstı!

blank

Her şey çok güzel gidiyor derken Alişan ve Buse Varol çifti büyük bir acıyla sarsıldı. Haziran ayında Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş’ın covid testlerinin pozitif çıkmasıyla bu çileli süreç başladı. Alişan hastalığı ayakta atlatırken kardeşi Selçuk Tektaş ne yazık ki hastaneye kaldırılarak yoğun bakım ünitesine alındı. Tam iyileşme gözleniyor derken Alişan kardeşi Selçuk Tektaş’ın durumunun ağırlaştığını ve entübe edildiğini söyledi.

blank

Bu şekilde 21 gün boyunca yaşam mücadelesi veren Selçuk Tektaş’ı ailesi hiç yalnız bırakmadı. Alişan ve Buse Varol da dahil olmak üzere hastane bahçesinde nöbetler, dualar ve türbelere gidip adak adamalar başladı. Ancak hiçbiri Selçuk Tektaş’ın durumuna çare olmadı. Genç baba kurban bayramının ilk günü hayata gözlerini kapadı. Bu haberle sarsılan Tektaş ailesi, uzun bir süre bu acının etkisinden çıkamadı.

Ayağa Kalktılar Derken Dedikodular Herkesi Şaşırttı!

blank

Şimdilerde kendilerini toparlayan Alişan ve Buse Varol çifti hakkında türlü dedikodular yayılmaya başladı. Ayrı ayrı attıkları fotoğraflar sebebiyle boşanacakları düşünülen genç çift, sonunda böyle bir durum olmadığını ve her şeyin yolunda gittiğini açıkladı.

Alişan’dan Müjdeli Haber Geldi!

blank

Bu mutlu haberin ardından bir güzel haber de Alişan’dan geldi. Sezen Aksu’nun Tükeneceğiz adlı şarkısını seslendiren Alişan, klibin 12 Kasım’da tüm dijital platformlarda gösterilmeye başlayacağını müjdeledi. Alişan’ın sesini özleyen hayranları bu haberle havalara uçarken, Buse Varol ve Alişan’ın boşanacağı iddiaları da böylece tam anlamıyla son bulmuş oldu. Bakalım Alişan’ın sıradaki projesi ne olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz