Reklamlara Doyamadı! Alişan’ın Eşi Buse Varol Moda Sektörüne El Attı: Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

10 Kasım 2021

Reklamlara Doyamadı! Alişan’ın Eşi Buse Varol Moda Sektörüne El Attı: Ortalık Karıştı!

Alişan ve Buse Varol çiftini hepimiz tanıyoruz. Birlikte oldukça zorlu zamanlar geçiren ve yeni yeni toparlamaya başlayan bu genç çift, şimdilerde kendilerini işe vermiş durumda. Alişan sevenleriyle buluşup şehir şehir gezerek sahne alırken Buse Varol da influencerlık işine girişti. Ünlü güzel bakın geçtiğimiz saatlerde yaptığı paylaşımlarla görenleri nasıl şaşırttı!

On Parmağında On Marifet!

Buse Varol’u neredeyse hepimiz Alişan ile olan evliliği sayesinde tanıdık. Hayatımıza hızlı bir şekilde giren ve kendisini milyonlara sevdirmeyi başaran Buse Varol, gerçekten çok kısa bir sürede yüz binlerce takipçi kazandı. Instagram hesabını aktif olarak kullanan güzel isim, özel hayatına ve iş hayatına dair paylaşımlar yaparak dakikalar içinde binlerce beğeni almayı başarıyor. Ailesi ve evlatları ile oldukça yakından ilgilenen ve neredeyse her anını onlarla geçiren Buse Varol, marifetleriyle hepimizi şaşırtmaya devam ediyor.

Oğlu okula başladıktan sonra okul annesi olan Buse Varol, evlatlarına birbirinden farklı tariflerle oldukça lezzetli yemekler yapıyor. Ailesini asla ihmal etmeyen Buse Varol, aynı zamanda 1,5 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabında da farklı işbirlikleri yürütüyor ve farklı markaların reklamlarını yapıyor. Son zamanların en popüler mesleklerinden biri olan influencerlık basamaklarını birer birer tırmanan ünlü güzel, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşımla bütün dikkatleri üzerine çekti.

Bir Moda İkonu Edasıyla!

Kasım ayı, indirim ayı. Durum böyle olunca bütün ünlü isimler verebildikleri kadar link vererek bu indirimli dönemi oldukça aktif geçirmeye çalışıyorlar. Buse Varol da bu akıma katıldı ve birbirinden farklı ürünlerin linklerini vererek takipçilerine başka başka avantajlar sundu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz