Şeyma Subaşı’dan Ayrılık İddialarına Şok Yanıt: Meğer Meedo…

Aleyna

Haberler

11 Kasım 2021

Şeyma Subaşı’dan Ayrılık İddialarına Şok Yanıt: Meğer Meedo…

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun adlı yarışma programıyla tanıdığımız Şeyma Subaşı, kısa süre sonra Acun Ilıcalı ile yaşadığı ilişkiyle gündeme geldi. O gün bugündür gündemden düşmeyen Şeyma Kızımız, Meedo ile ayrıldığı haberlerine böyle yanıt verdi!

Acun Ilıcalı’yla Yaşadığı Aşkla Gündeme Oturmuştu

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, aralarındaki yaş farkına aldırmadan doludizgin bir aşk yaşamaya başlamıştı. Yaklaşık 7 yıl süren bu ilişki, kızları melisa’yı kucaklarına aldıktan 3 yıl sonra evlilikle taçlandı. Ancak ne yazık ki eğlenceli ilerleyen ilişkinin aksine, evliliğin ömrü pek uzun olmadı. Çift evlendikten 1 yıl sonra boşandı.

Ünlü DJ Guido Senia il Aşkı Uzun Sürmedi

blank

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşan Şeyma kızımız, birkaç ay sonra bu ilişkiyi de sonlandırdı. Magazin basınında yer alan haberlere göre ilişkinin sonunu, ünlü DJ’in pandemi sürecinde işsiz kalması ve tüm masrafların Şeyma Subaşı’ya yüklenmesi hazırladı.

Aradığı Aşkı Meedo’da Buldu

blank

Bu ilişkinin ardından farklı ülkeleri gezerek partilemeye devam eden Şeyma Subaşı, katıldığı bir organizasyonda Mısırlı iş adamı Mohammed Al Saloussi ile tanıştı. O sıralarda Meedo’nun annesi hastaydı. Şeyma Subaşı’nın bu süreçte hem Meedo’ya hem de annesine destek olması, ikili arasında bir aşkın başlamasını sağladı.

Önce Hamilelik Sonra Ayrılık Haberleri Şaşırttı

blank

Aşklarıyla sosyal medyanın gündemine oturan genç çift, kısa bir süre sonra evlilik kararı aldıklarını açıkladı. Bu açıklamanın ardından Meedo bir de romantik evlilik teklifi ve tektaş ile bu kararı taçlandırdı. Teklife evet diyen Şeyma kızımızın hamile olduğuna dair dedikodular yayılmaya başladı. Başta bu dedikoduları yalanlayan Şeyma Subaşı, ilerleyen zamanlarda kendi sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla hamileliğini resmen açıkladı. Hatta hamileliğin tadını çıkarabilmek için evlilik planını da ertelediklerini söyledi.

blank

Tam beklenen haber geldi derken, bu sefer işler tersine döndü. Bebeğini kaybettiğini açıklayan ünlü fenomen, kısa bir süre sonra da Meedo ile ilişkilerinin bittiğini duyurdu. Ayrılık acısını partileyerek atmaya çalışan Subaşı ve Meedo’nun ayrılığı neyse ki uzun sürmesi. Yaklaşık bir hafta sonra barışan çift, bu haberi kutlamak için birlikte önce Türkiye’yi sonra da Mısır’ı ziyaret etti.

Şeyma Subaşı’dan Ayrılık İddialarına Tokat Gibi Yanıt Geldi!

blank

Tatil bitiminde okulların açılması sebebiyle Meedo Ibıza’ya dönerken Şeyma Subaşı kızı Melisa’nın eğitimi için İstanbul’da kaldı. Bu fiziksel ayrılık da bir süre sonra çiftin ayrıldığına dair iddiaları gündeme getirmeye başladı. Şeyma Subaşı’nın son paylaşımı ise bu iddiaları cevapladı: Meedo’nun Melisa ile oynadığı görülen o fotoğrafla birlikte gerçekler su yüzüne çıktı. Bakalım çiftimizi başka ne dedikodular bekliyor?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz