Alişan ve Buse Varol Küçük Yeğenlerinin Doğum Gününü Kutlamayı İhmal Etmedi: “Senin İçin…”

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2023

Alişan ve Buse Varol Küçük Yeğenlerinin Doğum Gününü Kutlamayı İhmal Etmedi: “Senin İçin…”

Alişan ve Buse Varol sosyal medyanın en çok konuşulan çiftleri arasında yer alıyor. Evlendikleri günden beri Instagram’da sık sık hayatlarından kareler paylaşan Tektaş ailesi, Koronavirüs pandemisi sırasından derinden sarsılmıştı. Alişan’ın menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş’ın Koronavirüs nedeniyle vefat etmesinin ardından yıkılan Alişan, kardeşinin yokluğunu yeğenlerine ve yengesine hissettirmemek için elinden geleni yapıyor. Ancak Alişan’ın çocuklarından daha fazla yeğenleriyle ilgilenmesinden şikayetçi olan Buse Varol’la Alişan’ın ailesi arasında gerginlik yaşanmıştı. Hatta sırf bu nedenle Alişan ve Buse Varol’un arası açılmış ve boşanacaklarına dair haberler türemeye başlamıştı.

Kısa sürede evliliklerini toparlayan Alişan ve Buse Varol’un araları düzelmiş olsa da, Alişan’ın ailesiyle Buse Varol mesafesini koruyordu. Ancak geçtiğimiz aylarda yeni bir gelişme yaşandı ve Buse Varol, Alişan’ın merhum kardeşinin eşi Merve Tektaş ile barıştı. Selçuk Tektaş, Merve Tektaş, kendisinin ve Buse Varol’un olduğu bir fotoğrafı paylaşan Alişan altına; “Sensiz hep eksiğiz… Ama sana söz, sen varmışsın gibi olacak her şey.. Şükürler olsun..” notunu düştü ve ardından Buse Varol ve Merve Tektaş’ın Instagram’dan takipleştiğini gördük.

Alişan, Yeğeninin Doğum Gününü Kutladı

Ailemiz tekrardan eski günlerine dönmeye çalışırken, Alişan hem çocuklarını hem yeğenlerini alarak Bodrum’a tatile gitti. Bugün ise Alişan’ın küçük yeğeni Ceylan’ın doğum günüydü, Instagram hesabından kutlamayı ihmal etmedi; “Benim küçük aşkımın doğum günü bugün.. 9 yaşına bastı Ceylan’ım.. Amcan seni çok seviyor hiç unutma olur mu? Senin için yapamayacağı şey yok Allah’ın izniyle.. Allah bana nefes verdikçe senin hep yanında olacak.. Seni çok seviyorum amcam.. Sağlıkla İnşallah nice güzel yaşlarını görelim.. Doğum günün kutlu olsun Ceylan’ım”

Buse Varol da hem yorum yaparak hem story paylaşarak Ceylan’ın doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz