Yine Kaos Yarattı! Seren Serengil’in “Yaz Mevsiminde 3 Ay Kimse Çalışmasın!” Çıkışı Sosyal Medyada Olay Oldu

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2023

Yine Kaos Yarattı! Seren Serengil’in “Yaz Mevsiminde 3 Ay Kimse Çalışmasın!” Çıkışı Sosyal Medyada Olay Oldu

Şüphesiz sosyal medyanın en çok konuşulan ve en çok linçlenen isimlerinden biri de Seren Serengil! Uzun yıllardır ekranlarda yorumculuk görevini üstlenen Seren Serengil’in ailesinin varlıklı olduğunu ve kendi tabiriyle “dünyaya ağzında altın kaşıkla” geldiğini biliyoruz. Geçtiğimiz yıla kadar Beyaz TV’in Söylemezsem Olmaz programında yer alan Seren Serengil, yaşadığını iddia ettiği mobbing nedeniyle programdan ayrılmıştı. Kendisinin yerine ise Pınar Eliçe geldi, ancak Seren Serengil her ne kadar programdan fiziken ayrılmış olsa da ruhen ayrılabilmiş değil!

Hala Instagram hesabından yorumlar yapmaya devam eden güzel yorumcu, geçtiğimiz gün Instagram paylaşımında, yaz aylarında kimsenin çalışmaması gerektiğini söyledi. Hatta sanıyoruz ki Seren Serengil tüm memurların yazın 3 ay boyunca çalışmadığını düşünüyor! Bu paylaşımın ardından sosyal medya linci de peşi sıra geldi. Instagram takipçileri Seren Serengil’e demediklerini bırakmadı.

Seren Serengil, “Kimse Yazın Çalışmasın!” Dedi Ortalık Karıştı

Seren Serengil’in yaptığı paylaşımın altına şu sözleri yazdı; “Acun’a bir konuda cok katılıyorum insanlar yazın çalışmamalı. Asla çalışmıyorum yıllardır ve bütün tv sözleşmelerimde vardır. 23 yıldır haziran dedim mi giderim, eylül sonu dönerim. Herkes maaşını almalı yazın ama işe gitmemeli.. Yazın çalışmak nedir ya herkes bu sıcakta keyif çatmalı.. Bir tek memurlar sevindi zamlardan diğerlerine de böyle bir güzellik yapın.. 3 ay tatil verin maaşlarını da verin.. Sizin vatandaşlarınız sadece memurlar mı?”

Ancak Seren Serengil’in takipçileri bu paylaşıma çok sinirlendi ve demediklerini bırakmadı. Hatta güzel yorumcu bir takipçisinin yorumuna yanıt vermekten de geri durmadı; “Nasıl cahilce bir yorum!! Tarlada çalışan ne yapsın? İş gücü ile çalışan peki? ya da üreten kesim çalışmayınca ne yiyip içecek? Senin TV programın olmasa da olur ancak ne sağlık sektörü ne de üreten kesim olmazsa kaos çıkar şekerim sen güneşlenmeye devam et çok yorma kafanı” Bu yoruma Seren Serengil’in yanıtı; “Cahil sensin, vardiyalı olur bu işler canım biraz büyük düşünün!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz