Alişan ve Buse Varol’un Evinde Eğlenceli Dakikalar: Evin Küçük Oğlu Burak, Davulcu Oldu Herkesi Eğlendirdi!

Aleyna

Haberler

11 Mart 2021

Alişan ve Buse Varol’un Evinde Eğlenceli Dakikalar: Evin Küçük Oğlu Burak, Davulcu Oldu Herkesi Eğlendirdi!

Ünlü türkücü Alişan ve eşi Buse Varol’un evlerinde eğlenceli anlar yaşanmaya devam ediyor! Güzel çiftimiz çocuklarıyla birlikte hem eğleniyor hem de eğlendiriyor. Bugün Alişan ve Buse Varol’un oğulları Burak bizlerin karşısına davulcu olarak çıktı!

Alişan ve Buse Varol

Tektaş Çifti Sosyal Medyanın Odağında!

Bildiğiniz gibi 2018 yılında bir dizi setinde tanışan Buse Varol ve Alişan’ın hayatı o günden sonra bir anda değişti! Aynı sene içinde şaşalı bir düğünle dünyaevine giren çiftimiz yavaş yavaş sosyal medyanın odağı oldu!

Buse Varol

Hem Buse Varol hem de Alişan Instagram’da oldukça seviliyor. Eğlenceli paylaşımlarıyla takipçilerinin yüzünü güldüren çiftimiz sık sık çocuklarıyla ilgili fotoğraf ve videolar paylaşmayı da ihmal etmiyor. Çiftimiz birçok ünlü ya da Influencer’ın aksine hem Burak’ı hem de Eliz’i dünyaya geldikleri günden itibaren sosyal medyadan ve takipçilerinden uzak tutmuyor.

Buse Varol ve Alişan

Bildiğiniz gibi pek çok ünlü sima çocuklarını bir süre sosyal medya takipçilerine göstermek istemiyor. Fakat Buse Varol ve Alişan’ın böyle takıntıları yok. Hatta Eliz’i çiftimizin akrabalarından bile daha önce gördük! Tabii bu biraz yanlışlıkla oldu, Alişan yakın çevresine Eliz’in fotoğrafını atıyor. Fakat fotoğraf attığı kişilerden biri; Eliz’i kendi storysinde paylaşınca bir anda tüm Instagram’a yeni doğmuş bebeğin fotoğrafı yayılıyor!

Buse Varol ve Alişan

Tektaş ailesi de kızlarını Instagram’da görünce oldukça şaşırıyor. Hatta Alişan; bu olayın üzerine Instagram’dan bir açıklama yayınlayarak isyanını dile getirdi ama artık herkes yeni doğan Eliz’i görmüştü! Fakat Eliz’i gördüğümüz tek fotoğraf, sosyal medyada sızdırılan fotoğraf değildi elbette. Doğumdan sonra hastanede profesyonel fotoğraf çekimi yaptırmayı ihmal etmeyen çiftimizden birçok aile pozu geldi!

Küçük Burak Davulcu Oldu!

Bugün ise hem Alişan’ın hem de Buse Varol’un paylaştığı görüntüler yüzümüzü güldürdü! Tektaş ailesinin büyük çocuğu Burak’ın elinde davul olduğunu görüyoruz, müziğe heveslenen Burak; anne ve babasına davul resitali vermeyi ihmal etmiyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz