Reyting Savaşlarında Sadakatsiz Dizisi Bu Hafta Kuruluş Osman’a Yenik Düştü! Sadakatsiz İzleyicileri Nerede?

Aleyna

Haberler

11 Mart 2021

Reyting Savaşlarında Sadakatsiz Dizisi Bu Hafta Kuruluş Osman’a Yenik Düştü! Sadakatsiz İzleyicileri Nerede?

Geçtiğimiz hafta AB Grubunda birinciliğe oturan Sadakatsiz dizisi bu hafta koltuğu Kuruluş Osman dizisine bıraktı. Kuruluş Osman bu hafta tüm reyting sıralamalarında birinciliği kazandı. Şu anda ise Sadakatsiz’deki bu düşüşün nedeni tartışılıyor…

Çetin Reyting Savaşları

Çarşamba akşamları TV dizilerinin reyting savaşları oldukça sert geçiyor diyebiliriz. Her birisi büyük iddialarla yayın hayatına başlayan ve önemli yapım şirketlerine ait olan bu dizilerin aynı gün kapışması nedeniyle de reytingler büyük bir heyecanla takip ediliyor. Dolayısıyla farklı televizyon kanallarında aynı akşam aynı saatte yayınlanan Kuruluş Osman, Sadakatsiz, Doğduğun Ev Kaderindir ve Masumiyet dizileri arasındaki mücadele de bir hayli çekişmeli geçiyor.

Savaş Alanlarında Kazanan Osman Bey Reytingde de Kazandı!

blank

Geçtiğimiz hafta 3 Mart Çarşamba günü reyting sonuçları doğrultusunda Total’e göre birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada ise Sadakatsiz dizisi yer alıyordu. AB grubunun reyting araştırmalarına göre ise birinci sırada Sadakatsiz dizisi ikinci sırada ise Kuruluş Osman dizisi bulunmaktaydı. Ancak bu hafta Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz her iki gruptaki birinciliğini de Kuruluş Osman dizisine teslim etti. Fakat Sadakatsiz’deki bu düşüşün nedeni tam olarak bilinemiyor.

Sadakatsiz’in Sert Düşüşü Merak Konusu

blank

Sadakatsiz dizisi yayına girdiği günlerden bu yana AB gruplarında elde etiği zirveyi uzunca bir süre korumayı başarmıştı. Ancak bu sefer diğer rakip dizilerde bir artış olmamasına rağmen Sadakatsiz’in izlenme oranında bir düşüş yaşandı. Bu durumdan faydalanan Kuruluş Osman dizisi ise sahip olduğu kemik izleyici kitlesi sayesinde bu haftayı birincilikle kapatmayı başarmış oldu. Sadakatsiz ekibi ve yapımcılarının merak ettiği konu ise izleyicilerinin başka bir diziye de geçmediklerine göre nereye gittikleri? Ancak bu düşüşe rağmen dizi yine de ikinciliğini korumayı başardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz