Ünlü Modacı Gülşah Saraçoğlu’nun Ajda Pekkan’a “Özel Tasarladığı” Elbise Vera Wang’tan Çalıntı Çıktı!

Aleyna

Haberler

11 Mart 2021

Ünlü Modacı Gülşah Saraçoğlu’nun Ajda Pekkan’a “Özel Tasarladığı” Elbise Vera Wang’tan Çalıntı Çıktı!

TV8’in Doya Doya Moda yarışmasının jürisi ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’nun, usta şarkıcı Ajda Pekkan’a reklam filmi için tasarladığı elbisenin; Vera Wang’ın yeni gelinlik koleksiyonundaki bir kıyafetle aynı olduğu ortaya çıktı!

Fiziği ve güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Popstar Ajda Pekkan, bir süredir müzik sektöründen uzak! Koronavirüs pandemisi nedeniyle sahnelere de uzak olan usta sanatçı, geçtiğimiz günlerde bir mobilya markasının reklam yüzü oldu. Bu anlaşmadan 4 milyon TL kazanacak olan Ajda Pekkan’ın, reklamda giyeceği kıyafetler ise Gülşah Saraçoğlu’na emanet edildi.

Gülşah Saraçoğlu

Gülşah Saraçoğlu Cesur Tarzıyla Göz Dolduruyor!

Moda dünyasında Gülşah Saraçoğlu’nun ne kadar tanınan ve sevilen bir modacı olduğunu herkes biliyor. Özellikle de ünlü şarkıcılara tasarladığı cesur kıyafetlerle adını duyuran güzel modacı, bugünlerde TV8’in sevilen moda yarışması Doya Doya Moda’da jüri üyeliği yapıyor. Yarışmanın; konsept gereği, büyük beden kadınların moda zevkine ışık tutması planlanıyordu. Fakat ilk sezonunu başarıyla tamamlayan yarışma, ikinci sezonunda biraz garipleşti!

Gülşah Saraçoğlu

Aslında “büyük beden” olmayan kadınların yarışmaya dahil olmasıyla birlikte adalet terazisinin şaştığı programa; Nihal Candan’ın kardeşi Bahar Candan bile katıldı. Evet “büyük beden moda” yarışmasına Bahar Candan kabul edildi! Bahar Candan’ın sıfır beden takıntısını bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Bu olayın ardından ise kadınların yanına erkek yarışmacıların dahil edilmesiyle; yarışmanın asıl konsepti de bir hayli değişti!

Doya Doya Moda

“Özel Tasarım” Elbise Çalıntı Çıktı!

Fakat reytinglerde Acun Ilıcalı’yı memnun eden program, yayınlanmaya devam ediyor. Programın jüri üyelerinden Gülşah Saraçoğlu ise; farklı ve cesur tarzı, sivri dili ve dobralığı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Her fırsatta doğallığı sevmediğini söyleyen güzel modacı, bugün Ajda Pekkan’a hazırladığı elbise ile olay oldu!

Ajda Pekkan

75 yaşındaki usta sanatçı Ajda Pekkan, bir mobilya markasının reklam yüzü olarak karşımıza çıkıyor. Mobilya markasının yeni reklam filmine hazırlanan Ajda Pekkan’ın reklamda giyeceği kıyafet Gülşah Saraçoğlu’na emanet edildi. Fakat ünlü modacının, Ajda Pekkan’a “özel tasarladığı” kıyafetin aslında; Vera Wang’ın yeni gelinlik koleksiyonundan bir parça ile aynı olduğu ortaya çıktı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz