Alişan ve Buse Varol’un Kızları Eliz’in Doğum Anı Canlı Yayında Paylaşıldı: Gözyaşları Sel Oldu!

Aleyna Özyaman

Haberler

8 Şubat 2021

Alişan ve Buse Varol’un Kızları Eliz’in Doğum Anı Canlı Yayında Paylaşıldı: Gözyaşları Sel Oldu!

Ha geldi ha gelecek derken, sonunda Alişan ve Buse Varol’un kızları Eliz dünyaya geldi! Buse Varol’un hamileliğinin son günlerinde hepimiz onlarla birlikte gün saydık. Şimdi de minik Eliz’in tatlılığına içimiz eriyor.

Alişan

Bazı ünlü simalar ya da fenomenler vardır; bütün hamilelik sürecini Instagram ya da diğer sosyal mecralarda paylaşır ancak doğum gerçekleşince bebek sır gibi saklanır. Kimler olduğunu anlamışsınızdır; Alişan ve Buse Varol, bu anlattığım tarzdan çok uzak! Bizler hem Buse Varol’un hamilelik sürecine tanıklık ettik hem de Eliz’in doğumuna ve ilk fotoğraflarına eriştik!

Buse Varol story

Hatta Eliz’i, Alişan ve Buse Varol’un birçok akrabasından daha önce gördük. Alişan’ın yakın dostuna attığı fotoğraf bir anda Instagram’da yayılınca, binlerce kişi yarım saat önce dünyaya gelen Eliz’i görmüş oldu. Kızının fotoğrafını her yerde görmeye başlayan Alişan, Instagram’dan isyan etse de; bugün Star TV’de sunduğu sabah programında doğum anını ve sonrasında yaşananları seyircilerle paylaştı.

Buse Varol

İlk Arayan Recep Tayyip Erdoğan Olmuş!

Star TV’de yakın arkadaşı Demet Akalın’la sabah programı sunan Alişan, hastaneden taburcu olan eşi Buse Varol’u eve bırakır bırakmaz soluğu stüdyoda aldı!

Seyircilere doğum anını anlatan Alişan’ı ilk arayıp tebrik eden isimlerden biri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olmuş. Erdoğan ve Soylu’ya teşekkürlerini ileten Alişan’ın, doğumdan önceki heyecanı gözlerden kaçmadı. Doğum anını da canlı yayında paylaşan Alişan ve Buse Varol’un Eliz’e kavuştukları anlar stüdyoda ve ekran başında izleyen herkesi çok duygulandırdı.

Buse Varol ve Alişan, Eliz bebek dünyaya geldikten sonra hastanede çekim yaptırmayı da ihmal etmedi. Şu ailenin güzelliğine bakar mısınız?

Burak ve Eliz’in tanışma anları ise yüreğimizi ısıttı!

Benzer Haberler

Ada 8 Şubat 2021

Ne olur yeter artik ne olur bu nedir ya Alisan alisan yeterrrrrrr bana Rabbim 2 tane verdi kimsenin umrunda degil

Yorum Yaz