Bu İkili Çok Konuşulur! Burcu Biricik ve Uraz Kaygılaroğlu “Camdaki Kız” İçin Bir Araya Gelebilir

Dilek Yeğin

Haberler

8 Şubat 2021

Bu İkili Çok Konuşulur! Burcu Biricik ve Uraz Kaygılaroğlu “Camdaki Kız” İçin Bir Araya Gelebilir

Son dönemin en popüler oyuncuları arasında yer alan Burcu Biricik ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni bir dizide partner olacağı söyleniyor. Söylentisi bile izleyicileri heyecanlandırmaya yetti!

Bucu Biricik

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, pek bilinmese de bir yarışmayla hayatımıza girdi. 2011’de Kanal D ekranlarında yayınlanan “Artiz Mektebi” yarışmasında birinci olan oyuncu, sevilen dizi “Hayat Şarkısı”yla kariyerini bambaşka bir noktaya taşıdı. Burcu Biricik, televizyonda izlediğimiz “esas kız” karakterlerinden bambaşka bir yapıya sahip olan Hülya’yı hakkını vererek oynadı. Bu diziyle kendisini kanıtlayan oyuncu, artık “iyi oyuncu” denince akla gelen ilk isimlerden biri olmaya başladı.

Burcu Biricik

Son olarak “Kırmızı Oda” dizisinde canlandırdığı Boncuk karakteriyle de 10 bölüm boyunca Türkiye’yi ekran başına çiviledi.

Burcu Biricik’i bu diziden sonra artık Netflix’te başrol oynadığı “Fatma” dizisinde izleriz diye düşünmüştük. Ama ünlü oyuncu hepimize güzel bir sürpriz yaptı!

“Camdaki Kız” Geliyor!

Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı

Bu sezon psikolojiyi merkeze alarak ekranları kasıp kavuran iki dizi var, “Masumlar Apartmanı” ve “Kırmızı Oda”. İkisi de Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun yazdığı gerçek hayat hikayelerinden uyarlandı. Bu hikayeler çok tutunca yapımcılar işin peşini bırakmadı tabii. Sırada Budayıcıoğlu’nun diğer kitabı “Camdaki Kız” var!

Camdaki Kız

Romanda çocukluğundan itibaren rahat bir hayat yaşayan ve zengin biriyle evlenen Nalan’ın hayatı anlatılıyor. Nalan, onca bolluğa rağmen ne ailesinden ne de eşinden sevgi görmediği için mutsuz biri. Bir de henüz doğmayan çocuğunu kaybedince her şeyden elini eteğini çekiyor. Ama karşısına Hayri’nin çıkmasıyla tüm hayatı değişiyor.

Burcu Biricik

En geç nisan ayında ekranda olması planlanan “Camdaki Kız” dizisinin başrol oyuncusu ise Burcu Biricik olacak. “Kırmızı Oda”da oynadığı Boncuk karakterine benzer yanları olduğu için Nalan’ı da hakkıyla canlandıracağından şüphe yok. Yapımcılar da öyle düşünmüş olmalı çünkü “Kırmızı Oda” devam ederken anlaşmayı yapmışlar bile! Dizinin diğer başrolü için yine oldukça popüler bir ismin kapısı çalındı.

Uraz Kaygılaroğlu’na Teklif Gitti!

Uraz Kaygılaroğlu

Dizinin erkek başrol karakteri için son dönemin en popüler isimlerinden Uraz Kaygılaroğlu’na teklif gitti. Komedi yeteneğiyle tanıdığımız Uraz Kaygılaroğlu, jön olarak tanıdıklarımıza taş çıkartacağını “Sefirin Kızı” sayesinde çoktan kanıtladı. Ekranda yeni bir fırtına estireceğine kesin gözüyle bakılan bu projeyi kabul etmesi onun için yeni bir dönüm noktası olabilir.

Bu Yıl Onların Yılı Olabilir!

Burcu Biricik Uraz Kaygılaroğlu

Bu ikili bir araya gelirse 2021 onların yılı olacak demektir! Çünkü Burcu Biricik bir yandan da Netflix’te başrol oynadığı “Fatma” dizisi için hazırlanıyor. Bu dizide seri katil olan bir temizlikçiyi canlandıracak! Uraz Kaygılaroğlu ise yıllardır beklenen “Erşan Kuneri” dizisi için Cem Yılmaz’la bir araya geldi. Dolayısıyla ikilinin hem televizyonda hem de Netflix’te fırtınalar estireceği kesin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz