Selin Ciğerci’den Şaşırtıcı İtiraf: “Düğünümde Para Harcamadım, Üstüne Para Aldım!”

Aleyna

Haberler

7 Şubat 2021

Selin Ciğerci’den Şaşırtıcı İtiraf: “Düğünümde Para Harcamadım, Üstüne Para Aldım!”

Sosyal medya fenomeni olan Selin Ciğerci, Uçankuş TV’de yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Meğer, Selin Ciğerci kendi düğününde para almış.

“Düğünümde Para Harcamadım”

Önceki yıl futbolcu Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci’nin düğünü günlerce konuşulmuştu. Düğünde Selin Ciğerci’nin giydiği gelinlikten, yapılan dans gösterilerine kadar her detay magazin gündemini uzunca bir süre meşgul etmişti. O dönem, görkemli düğün hakkında farklı iddialar ortaya atılmış ancak Selin Ciğerci’den hiçbir açıklama gelmemişti. İddialarda Ciğerci’nin gelinliklerine ücret ödemediği belirtilmişti. Gelinlikler diyoruz çünkü Ciğerci, üç farklı gelinlik giymişti. Hatta birinin ağırlığının 40 kilo olduğu söylenmişti.

blank

Selin Ciğerci katıldığı programda, giydiği gelinliklere hiçbir ücret ödemediğini söyledi. Aslında durum iddialardan da öteymiş. Ciğerci, yalnızca gelinliğine değil düğünündeki hiçbir şeye ücret ödememiş. Ciğerci, dillere destan bir düğün yapmış üstüne bir de para almış! Selin Ciğerci, 1 trilyon bütçeli düğünü için bir organizasyon şirketi ile anlaşmış, hem hiçbir şeye karışmamış hem de üzerine kendisi para almış.

blank

“Artık her ünlü, düğününü reklamlar sayesinde yapıyor. Yalnızca ben değilim ki.” diyen Selin Ciğerci, açıklamalarıyla izleyenleri şaşırttı.

Selin Ciğerci’nin Eşi Gökhan Çıra Futbol Takımı Satın Aldı

blank

Selin Ciğerci, futbolcu eşi Gökhan Çıra’nın futbolla ilgilenmesini istemediğini her fırsatta dile getiriyor. “Gökhan benim yüzünden futbolu bıraktı.” diyen Ciğerci, eşinin kendi markasına yardımcı olduğunu söyledi. Eski bir futbolcu olan Gökhan Çıra ise, futboldan vazgeçememiş görünüyor. Çıra, 3. ligte oynayan bir takımı satın almış.

“Gökhan’ın Futbolla İlgilenmesini İstemiyorum”

blank

Eşi Gökhan Çıra’nın futbolla ilgilenmesini istemeyen Selin Ciğerci, “Evde sürekli futbol izliyor, film bile izlemiyoruz.” açıklamasıyla bu konudaki rahatsızlığını dile getirdi. Eşi ile birlikte film izlemek istediğini söyleyen Ciğerci, “Gökhan maçtan başka bir şey izlemiyor.” açıklamalarında bulundu. Evde eşi Gökhan Çıra’nın sözünün geçtiğini söyleyen Ciğerci, samimi açıklamalarda bulundu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz