Alişan ve Buse Varol’un Küçük Oğlu Burak’ın “Değişik” Tarzı Görenleri Şaşırttı: “Şimdi Onlar Düşünsün!”

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Alişan ve Buse Varol’un Küçük Oğlu Burak’ın “Değişik” Tarzı Görenleri Şaşırttı: “Şimdi Onlar Düşünsün!”

Ünlü şarkıcı Alişan ve güzel eşi Buse Varol’un ilk çocukları Burak büyümeye devam ediyor. Şimdiden okula başlayan Burak’ın bugün okul yolunda giydiği kıyafetler başta annesi Buse Varol olmak üzere pek çok kişiyi oldukça şaşırttı! Oğlunun yeni tarzını Instagram hesabında paylaşan güzel oyuncu; “Şimdi onlar düşünsün!” notunu eklemeyi de ihmal etmedi.

Tektaş Ailesi!

2018 yılında dünyaevine giren Buse Varol ve Alişan; o tarihten beri Instagram’ın en sevilen çiftleri arasında yer alıyor. Uzun yıllardır ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz Alişan her zaman eğlenceli ve muzip tarafını bizlerle paylaşıyordu. Hatta Alişan’ın yüzü bir türlü aşkta gülmediği için birçok televizyon seyircisi tarafından “müzmin bekar” olarak biliniyordu! Birçok kere evlilik girişiminde bulunan Alişan’ın yüzü sonunda 2018 yılında Buse Varol’la tanışınca gülmeye başladı.

blank

2017 yılında ATV’nin sevilen sunucusu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’la güzel bir ilişkiye başlayan ve nişanlanan Alişan; nikaha birkaç ay kala eski sevgili krizi yüzünden Eda Erol’la yollarını ayırmak zorunda kaldı. Ancak her şeyde bir hayır vardır derler; Eda Erol’la ayrılan Alişan birkaç ay sonra bir dizi setinde şimdiki eşi Buse Varol’la tanıştı. İlişkilerini kısa sürede ilerleten çiftimiz aynı yıl içinde hem nişanlandı hem de evlendi.

Burak’ın Yeni Tarzı!

blank

Evlendikten sonra Instagram’ın en sevilen çiftlerinden biri haline gelen Buse Varol ve Alişan’ın ailesine bir yıl sonra Burak katıldı! Geçtiğimiz aylarda da Tektaş ailesinin ikinci çocukları Eliz dünyaya geldi. Çocuklarını her zaman göz önünde büyütmekten çekinmeyen Buse Varol ve Alişan; her daim aile mutluluklarını takipçileriyle paylaşıyor. Hatta bugün Buse Varol oğlu Burak’ın “ilginç” giyim tarzını Instagram hesabından; “Şimdi onlar düşünsün!” notuyla paylaşmayı ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Ayşe 20 Mayıs 2021

Ayy maşallah canım benim ya yerim ben onu

Kemal 20 Mayıs 2021

Çok tatlı aynı zamanda çok karizmatik 😎😎😎

Aleyna 21 Mayıs 2021

Çok tatlı yaaaw

Yorum Yaz