Demet Akalın ve Alişan’ın Ekran Kankalığıyla Alakalı Skandal İddia! Arto Açıkladı

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Demet Akalın ve Alişan’ın Ekran Kankalığıyla Alakalı Skandal İddia! Arto Açıkladı

Söylemezsem Olmaz’ın deli dolu yorumcusu Arto, dün canlı yayında bomba gibi bir iddia ortaya attı. Yayın esnasında Arto’nun cep telefonuna gelen bir mesaj o iddiayı doğruladı!

Arto’nun İddiası Bomba Etkisi Yarattı!

Söylemezsem olmaz’ın 19 Mayıs günü yayınlanan bölümünde yine magazin gündeminin bomba etkisi yaratan olayları, Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali tarafından yorumlandı. Birçok konunun konuşulduğu programa, Arto’nun iddiası damga vurdu.

blank

Programın sonlarına doğru Demet Akalın’ın 17 gün içerisinde 2 farklı polemiğe imza atması konuşuldu. Tam o esnada Arto ‘Elimde büyük bir dedikodu var’ diyerek konuya girdi. Yeni sezonda Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının kalkacağını söyleyen sunucu, bunun bir iddia olduğunu üstüne basarak belirtti. Ancak kaynağının sağlam olduğunu da söylemeden edemedi.

Alişan ve Demet Akalın Yerine Bakın Kim Geliyor!

blank

Alişan ve Demet Akalın’ın yerine kimin sabah programı ile ekrana geleceği konusunda merak yaratan Arto, yayın arkadaşlarının fikrini aldıktan sonra gerçeği açıkladı: Yeni sezonda Demet Akalın ve Alişan yerine Seda Sayan gelecek! Arto bu bilginin sağlam bir kaynaktan geldiğini belirterek Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının reytinglerinin düşük olduğunu söyledi ve izlenme oranlarının Alişan sebebiyle aşağı çekildiğini iddia etti.

Seren Serengil’den Alişan’a Sitem

blank

Arto sonrasında sözü Seren Serengil’e bıraktı. Serengil, bu formatın artık tutmadığını, sunucu Seda Sayan da olsa formatın demodeliği sebebiyle yine de sonucun farklı olmayacağını söyledi. Alişan ile ilgili çok büyük bir dedikodu duyduklarını ancak doğrulamayamadıkları için henüz söylemeyeceğini belirten Seren Serengil, ünlü şarkıcıya ‘Senden hiç beklemezdim.’ şeklinde sitem etti.

O Mesaj İddiaları Doğruladı

O sırada Arto’nun cep telefonuna bir mesaj geldi. Ünlü sunucu mesajı olduğu gibi okudu: ‘Seda yemek programında s*çtı. Demet’ler kesin bitiyor,doğrudur. Seda Sayan da kesin gibi.’ Bu mesaj Arto’nun iddiasını doğrular nitelikteydi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz