Instagram Yorumlarında İfşa Oldular: Demet Akalın’ın Yeni Çıkacak Şarkısı Bakın Kime Aitmiş!

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Instagram Yorumlarında İfşa Oldular: Demet Akalın’ın Yeni Çıkacak Şarkısı Bakın Kime Aitmiş!

Güzel şarkıcı Demet Akalın, bugün yakın arkadaşı Sinan Akçıl’ın doğum gününü Instagram’dan kutlamayı ihmal etmedi. Sevdiklerinin hem doğum günlerini hem de her özel günlerini Instagram’dan kutlayan Demet Akalın’ın yeni şarkısı için Sinan Akçıl’a başvurduğu ortaya çıktı! Yakın arkadaşının doğum günü tebriğini kabul etmek için Instagram yorumlarını kullanan Sinan Akçıl; Demet Akalın’a yeni şarkısını bugün teslim edeceğini söyleyince ortalık karıştı!

Demet Akalın ve Yakın Arkadaş Çilesi!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın’ın arkadaşı olmak hem çok kolay hem de çok zor! Sevdiği arkadaşlarının her iyi ve kötü gününde yanında olmaktan ve destek çıkmaktan geri durmayan Demet Akalın; aslında fazla şey istemiyor. Kendi yaptığını, karşısındaki insanlardan da bekliyor. Ancak bazen birazcık “fazla” ilgi bekleyen Demet Akalın istediğini alamayınca yakın arkadaşlarıyla arasını hemen bozuyor!

blank

Hatta bununla da yetinmiyor, Instagram’dan takibi bırakıyor ve laf sokmalı storyler paylaşmayı da ihmal etmiyor. Bunun en yakın örneği Demet Akalın’ın en yakın arkadaşların biri Esra Balamir olmuştu! Geçtiğimiz aylarda gittikleri Uludağ tatilinde Okan Kurt’la birlikte Koronavirüs kapan Demet Akalın; yakın arkadaşlarından maksimum ilgi beklemeye devam etti. Güzel şarkıcının en yakın arkadaşlarından Esra Balamir, evindeki tadilat nedeniyle Demet Akalın’ı 3-4 saat kadar geç arayınca ortalık karıştı!

blank

Sinan Akçıl Yorumlarda İfşa Oldu!

Yakın arkadaşının kendisini 3-4 saat geç aramasına tahammül edemeyen Demet Akalın, anında Esra Balamir’i Instagram’dan takip etmeyi bıraktı ve laf sokmalı story paylaştı. Esra Balamir ise, Söylemezsem Olmaz programına katılarak canlı yayında Demet Akalın’dan özür diledi! Sonunda işi tatlıya bağlayan iki kanka samimiyetlerine tam gaz devam ediyor!

blank

Bugün ise Demet Akalın’ın bir diğer arkadaşı Sinan Akçıl’ın doğum günüydü. Hem iş arkadaşı hem de samimi arkadaşı olan Sinan Akçıl’ın doğum gününü Instagram’dan kutlamayı ihmal etmeyen Demet Akalın; Sinan Akçıl’a “çocuk” tavsiyesi vermekten de geri durmadı. Sinan Akçıl ise Demet Akalın’ın bu doğum günü tebriğine yanıt vererek sevgisini belli etti. Ancak Sinan Akçıl, Demet Akalın’a yeni şarkı verdiğini ve şarkıyı da bugün teslim edeceği bilgisini Instagram yorumlarda verince; Demet Akalın’ın yakın zamanda yeni bir yaz şarkısıyla ortalığı kavurmaya hazırlandığını öğrenmiş olduk! Ah bu Instagram yorumlarının dili olsa da konuşsa!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz