Alişan ve Buse Varol’un Tatilleri Erken Bitti: Türkiye’ye Döner Dönmez Bakın Ne Yaptılar?

Aleyna

Haberler

23 Ekim 2021

Alişan ve Buse Varol’un Tatilleri Erken Bitti: Türkiye’ye Döner Dönmez Bakın Ne Yaptılar?

Alişan ve Buse Varol, birkaç günlük ufak bir kaçamak için soluğu Monaco’da almıştı. Arkadaşlarıyla yaptıkları kısa bir tatilin ardından yeniden Türkiye’ye dönen çiftimiz, Türkiye’ye döner dönmez soluğu çocuklarının ve yeğenlerinin yanında aldı. Alişan ise Burak, Eyşan ve Ceylan’ın fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Anlaşılan Alişan, son haftalarda yaşadığı stresi Monaco’da atıp ülkeye öyle dönmüş.

İsyan Etmişti!

Bildiğiniz gibi önceki günlerde magazincilerin ortaya attığı bir iddianın ardından sinirlenen ve Instagram’dan iddialara yanıt veren Alişan kısa süre içinde açıklamasını silmişti. Yeğenlerini okula bırakırken özel park yeri kullandığı iddia edilen Alişan, basın mensuplarına şu sözlerle sitem etmişti;

blank

“Ne kadar büyük bir haber, ne kadar büyük bir yanlış, Alişan yeğenlerini almaya gitmiş de özel park yeri kullanmış!!! Herkesin her gün park ettiği yere boş diye park etmeye çalışmak büyük bir ayrıcalık ve yasadışı bir şey!! Gerçekten bunu haber yapmak da büyük bir haber başarısı!!! Bu mübarek kandil günü bunu haber yapıp altına da vicdandan, merhametten, nasibini almamış herkesi Allah’a havale ediyorum.. Biz acımızı sarmaya çalışıyoruz lütfen beni ve ailemi rahat bırakın.. Ben ne kimseden ayrıcalık ne de başka bir şey istiyorum.. Ne özel park alanım var ne de şöförüm.. Sadece amacım yeğenlerimi okuldan almak her anne babanın yaptığı gibi.. Ben kardeşimi kaybetmişim acıların en büyüğünü yaşamışım, yapacağınız hiçbir şey beni yaralamaz üzmez.. Ama bu kadar merhametten, anlayıştan yoksun insan olması!!!”

Alişan Soluğu Yeğenlerinin ve Çocuklarının Yanında Aldı

blank

Yaşanan bu olayın ardından yakın arkadaşları ve eşi Buse Varol’la birlikte soluğu Monaco’da alan Alişan, orada güzel bir tatilin tadını çıkartmıştı ancak her güzel şey gibi tatilin de bir sonu vardı elbette. Alişan ve Buse Varol Türkiye’ye döner dönmez ise çocuklarını ve yeğenlerinin yanında soluğu aldı. Hatta fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmediler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz