Ünlüler Camiasında Yeni Kaos! Linet’e “Neden Star Olamadığı Belli” Diyen Aslı Şen’e Yanıt Gecikmedi: “Bahsi Geçen..”

Aleyna

Haberler

24 Ekim 2021

Ünlüler Camiasında Yeni Kaos! Linet’e “Neden Star Olamadığı Belli” Diyen Aslı Şen’e Yanıt Gecikmedi: “Bahsi Geçen..”

Ünlüler dünyasında bugüne yeni bir kavgayla uyandık! Ali Şen’in gelini ve sosyal medyanın sevilen isimlerinden Aslı Şen, dün akşam arkadaş grubuyla birlikte ünlü şarkıcı Linet’i dinlemeye gittiler ancak Aslı Şen’in iddiasına göre Linet, kendileriyle hiç ilgilenmemiş, bu durumun üzerine ise sinirlenen Aslı Şen, Instagram hesabından Linet’in fotoğrafını paylaşarak bazı açıklamalar yaptı. Linet’ten ise bu açıklamalara yanıt gecikmedi.

Ortalık Fena Karıştı!

Aslı Şen, ilk olarak Linet’in “üstü çizgili” videosunu paylaştı ve şu notu düştü; “Seyretmiş olduğunuz sanatçı adabı muaşeretten bir haber bir sanatçı. Neden star olamadığını bu akşam anladık. Özellikle kadın kadına gidecekseniz zaten gitmeyin!” Ancak Aslı Şen’in söyleyecekleri bunlarla sınırlı değildi.

blank

Instagram’ı aktif olarak kullanan Aslı Şen şu sözlerle Linet’e kızgınlığını dile getirdi. Söylediğine göre kendisine ve arkadaşlarına kadın oldukları için selam vermemiş, sadece erkeklerin olduğu masalarla igilenmiş; “Yıllardır canlı müzik mekanlarında birçok sanatçıyı dinlemeye giderim. Genelde de masam en öndedir. Adabı muaşeretten gereği sanatçı, özellikle ön masalara ki bence tüm salona demeli gözünün ucuyla da olsa saygıdan bir selam verir. Dün gece sanatçımız altı kadından oluşan masamıza bir an olsun gözünün ucuyla bile bakmazken, her nedense tüm erkekli masalara gülücükler gönderiyordu. İki sene önce Bodrum’daki bir mekanda da yapmıştı. ‘Herhalde ben yanlış anladım’ demiştim. Dün gece de aynı şey olunca anladım ki hanımefendinin tarzından… Sesine bayılmama rağmen, sahnesi ve özellikle kadınlara olan tavrı sebebiyle masamızı erkenden terk ettik! Biraz Tarkan’ı, Ebru Gündeş’i, Kenan Doğulu’yu, Zülfü Livaneli’yi ve Sezen Aksu’yu izlemesini öneririm. Starlık sadece sesle olmuyor! Mekanlarda sanatçı seçerken umarım bu söylediklerimizi dikkate alırlar. Malum restoranlar bu tarz eğlence mekanları özellikle kadınların tekelinde ve yönlendirmesi ile çalışır. Özellikle kadın gruplarının huzurla eğlenmesi gece hayatı için çok önemlidir. Mekan sahibi bir iş kadını olarak Aslı Şen.”

blank

Linet’ten Yanıt Gecikmedi!

blank

Aslı Şen’in bu sözlerinin ardından magazin dünyası çalkalanmaya başladı, Linet’ten de yanıt gecikmedi elbette. Polemiğe dahil olmayan Linet, tüm misafirlerinin kendisi için aynı önemde olduğu ifade etti; “Dün akşamki konserimde sahneye çıktığım anda en önden, en arka masalara kadar beni dinleme lütfunda bulunan tüm değerli misafirlerimi kucaklayarak selamladım. Özelimde tanıdığım dostlarım da beni izlemeye gelen tüm değerli konuklarım da benim için aynı kıymettedir. Bahsi geçen hanımefendilere ve diğer tüm değerli misafirlerimize de beni onurlandırdıkları için teşekkürlerimi sunarım. Sevgilerimle…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz