Magazin Kraliçesi Seren Serengil Yeşim Salkım’ın Programında Metreslere Demediğini Bırakmadı: “Zina…”

Aleyna

Haberler

23 Ekim 2021

Magazin Kraliçesi Seren Serengil Yeşim Salkım’ın Programında Metreslere Demediğini Bırakmadı: “Zina…”

Uzun yıllardır Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programının magazin yorumculuğunu üstlenen Seren Serengil, önceki gece Yeşim Salkım’ın programına konuk oldu. Programda ailesi, özel hayatı ve verdiği kilolardan bahseden güzel yorumcu, aynı zamanda evli erkeklerle birlikte olan kadınlara nefretiyle biliniyor. Bu konu hakkında da konuşmaktan geri durmayan Seren Serengil, zinanın yeniden suç sayılmasını istediğini açıkladı. Seren Serengil’in bu açıklamaları herkesi oldukça şaşırttı.

Kilo Vermesini Durduramıyor!

Bildiğiniz gibi magazin dünyasının en sansasyonel isimlerinin başında Seren Serengil geliyor. Her dönem hayatımızda olan ve uzun yıllardır da televizyon ekranlarının vazgeçilmezleri arasına adını yazdırmayı başaran güzel yorumcu; söyledikleri, iddiaları ve özel hayatıyla sık sık kendini bize hatırlatmayı başarıyor. Önceki yıllarda Yaşar İpek’le yaptığı olaylı evliliği ve ayrılığının ardından güzel yorumcumuz şimdilerde Mustafa Rahman Tohma ile güzel bir birliktelik yaşıyor. Aynı evi paylaşan çiftimiz normalde bu yaz aylarında evleneceklerini söylemiş olsa da nikahlarını ileri bir tarihe ertelediler.

blank

Özel hayatının yanı sıra verdiği kilolarla da çoğu kez basına yansıyan Seren Serengil, bildiğiniz gibi önceki yıl zayıflama ameliyatı olmuştu. Yaşar İpek’le ayrılık dönemlerinde kilo aldığı için ameliyat masasına yatan Seren Serengil, istediği gibi kilo vermeyi başardı ancak kilo vermesini durduramayınca sağlığı bu durumdan olumsuz etkilenmeye başladı. 45 kiloya kadar düşen güzel yorumcu şimdilerde sık sık hastaneye giderek vücudunu toparlamaya çalışıyor.

blank

Seren Serengil’den Olay Sözler!

Tüm bunları yaparken de hem kendi ismini taşıyan markasının ürünleri için koşturuyor hem de Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapıyor. Bu da yetmezmiş gibi bir de programlara konuk oluyor! 24 saate birçok iş sığdıran Seren Serengil, dün gece Yeşim Salkım’ın TGRT Haber’de sunduğu “Yeşim Salkım ile Şeffaf Masa” programına konuk oldu. Özel hayatından ve geçmişinden bahseden güzel yorumcu, son zamanlarda artan aldatma olaylarına da değindi.

Evli erkeklerle birlikte olan kadınlara özel bir nefreti olduğunu bildiğimiz Seren Serengil, zinanın yeniden suç kabul edilmesini ve birbirini aldatan kişilerin ceza alması gerektiğini savundu. Birçok sosyal medya kullanıcısı ise Seren Serengil’in bu sözlerine hak verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz